Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az a 3 európai nép,...

Melyik az a 3 európai nép, akiket a legjobban kedvelsz és melyik az a 3, akiket a legjobban utálsz? És miért?

Figyelt kérdés

Nekem a 3 kedvelt nép:


1. britek: Rendes népség, jó a nyelvük és a kultúrájuk, nekem tetszik a tipikus angol mentalitás, sok példát vehetnénk tőlük mi magyarok.

2. németek (beleértve az osztrákokat, svájciakat): Rendkívül intelligens népség és nagyon dolgosak, a történelem során többször is bebizonyították, hogy a szorgos munkának van eredménye.

3. lengyelek: Nagyon barátságosak a magyarokhoz, idén nyáron voltam egy nemzetközi táborban, ahol voltak lengyelek is, egyesekkel olyan jó kapcsolatot alakítottam ki, hogy ez a mai napig tart.

+1. finnek: Csendesek, nyugodtak, ők aztán tényleg nem ártanának nekünk.



A 3 utált nép számomra:


1. szlovákok: Erősen magyarellenesek, több negatív tapasztalatom is volt már velük ezen a téren.

2. románok: A másik magyargyűlölő népség, ráadásul ők még lusták és koszosak is.

3. franciák: A bogaras viselkedésük miatt nem a fő kedvencem, h mindent csak "franciásan" lehet csinálni.

+1. oroszok: Erőszakosok, nagyszájúak, önfejűek, ezért ő róluk se tudok sok + dolgot mondani.



2014. dec. 30. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt ez az általános oroszutálat...
2022. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!