Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma: Szent István Ház:...

Kerdorka kérdése:

Róma: Szent István Ház: tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#szállás #Olaszország #Róma #Szent István ház
2015. jan. 4. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
20 éve voltam, akkor pozitív volt, de manapság inkább szállodába mennék.
2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyönyörű mediterrán kert és közelben a buszmegálló.

Nekem elég drágának tűnik, 15 éve jártam ott, akkor elég kedvezőnek számított.

2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Méregdrága és még alkalmazkodnod is kell.
2015. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom méregdrága. Nem tölti be a zarándokház funkció szerepét!

/Elsősorban a zarándokok megsegítése kell, hogy legyen a fő cél. Kedvező árban./

2015. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2015. jan. 5. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam:)

Az árát szerintem te el tudod dönteni,hogy drága-e vagy nem:D

Mi 5 éjszakát töltöttünk ott, abból 1 éjszaka ajándék volt.

A személyzet nagyon kedves,segítőkész,tájékozott.Maga a szállás is szép, a kert gyönyörű, a szobák meg nyilván nem 5* szálloda,de teljesen megfelelő.

Van a közelben bolt,ahol tudsz ételt,italt venni, étterem,ahol tudsz enni.

A környék is barátságos,szép.Az volt az egyetlen bajom,hogy kicsit a város szélén volt és buszozni kellett,hogy elérjük a legközelebbi metro állomást. Talán nem is lett volna baj a buszozás,csak hát a buszok nem túl megbízhatóak, akkor jön amikor akar,aztán ha későn jön,akkor meg a tömeg is nagy.

Összességében: én ajánlom.:)

2015. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Piac00 válasza:

Valószínűleg erre a Szent Istvan Hàzra az első tapasztalatok után, ember nem vágyik vissza.

Bizonyára sokan vannak, akik hasonlóan kellemetlen élményeken estek át, de csak magukban zsörtölődnek otthon. Néhány napos ottlétem után én is csalódottan, megalázottan tértem haza. Azzal kezdődött, hogy a megrendelt transzfer szolgáltatásuk ellenére, otthagyott a sofőr a repülőtéren.

A szállással kapcsolatos panaszaim ugyanazok, mint neked: összetákolt vaságyak, ágynemű címen egy lópokróc vár, fűtés nulla, széteső, nyikorgó bútorok. A 24 órás portaszolgálat megszünt, távozáskor-érkezéskor magad zárod, nyitod a kaput, az épületet. A kulcsokért kauciót kérnek, amit elfelejtenek visszafizetni, vagy ne legyen pofád visszakérni, azt ami visszajár. A hajnali indulás ügymenetét a sofőrre bízták, kecskére a káposztát. Saját zsebre dolgozik. Elteszi a visszajáró kauciót, azt mondja már visszaadta. Dokumentálva nincs, tanu nincs, ha nem vagy rámenős, szemrebbenés nélkül átver. Egy báránybőrbe bújt farkas!

/transzfer, kaució számlanélkül/ Nem tudod igazolni, hogy befizetted, hogy visszakaptad.

A borravalóról csak annyit: én akkor adok, ha megvagyok elégedve a szolgáltatással, akkor szívesen. De ha nem, akkor várhatják!

Reggel a recepciós, amikor kifizettem a szállást és eltettem a visszajárót elég feltűnően kutakodott a tekintetével a pénztárcám tartalma után. Gusztustalan volt!

Tehát sem a szolgáltatással, sem az emberi hozzáállásukkal nem voltam megelégedve. Valószínűleg az ott dolgozók egymást is kijátsszák. Az intézmény igazgatója pedig valószínűleg nem tud az egészről semmit sem.

Annak reményében írom le a tapasztalataimat, hogy mások ne essenek ebbe a csapdába, ahol a magyar, a magyart becsapja és hülyének nézi.

Az okos más kárán tanul...

üdvözlettel

2015. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!