Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia, Észak-Írország,...

Anglia, Észak-Írország, Skócia, Wales?

Figyelt kérdés
Nagy-Britannia melyik tagországában volna a legérdemesebb letelepedni és munkát vállani? Miért?

2015. jan. 5. 22:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

kajam is erdekes modon kijott mindig asda smar price mentes vizet iszok 17p 2L . rizset 1kilos zacskos 50p. zoldsegnek koktelparadicsom 250gramm 60p. fagyasztot asda brokkli 1,2 font. husnak csirkecomb 3-4 font kiloja vagy icelandos fagyasztott natur csirkemell 1,5kilo

4font

ertelemszeruen 1kilo hust nem eszek meg vagy 1,5et. na ez benne van 5-7fontban es megsem egészségtelen es egy nap 3-4szer is eszek sőt inkabb 5. na erre mit mondtok szakértők?

2015. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
1kilo rizset sem eszem meg egy nap alatt. sot brokkolit sem. marad is pénz joghurtra meg ami jol esik. Ja hogy ti Junk foodot esztek. szevasz akkor mirol beszélünk. nekem még kondi bérletre is futja . 90kilo vagyok . 130kilot nyomok fekve. biztos rossz taplalkozas vert foldhoz napi 10-12ora munka mellett. na kotekedjetek
2015. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

"em azért írtam, hogy munkaközvetítő irodában dolgozom, és jeee neked egy szavad sem lehet. hanem azért mert nyilván sokkal jobban képben vagyok mint te aki Németországban él, dolgozik. Én nem jövök azzal, hogy mennyi mindent hallottam rokonoktól, barátoktól a németországi életről, mert fogalmam sincs milyen ott az élet."


Igen, ahogy gondoltam. Ennyi elég is volt nekem :).

2015. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

"verdensrike nevű felhasználó"


Érdekes, mindenből a legsilányabb, saját márkás termékeket veszed. Mert az ASDA Smart Price sok minden, csak nem minőségi áru. Otthon gondolom nem vettél mindenből legalja terméket, de itt igen, hisz akkor nem villoghatnál. Egész egyszerűen napi 5-7 fontból nem lehet tisztességes adagokat, és jó minőségben kihozni. Magamnak főzök, nem rendelek, nem járok étterembe, mindig igyekszem minőséget venni, 250-300 fontból jön ki a havi bevásárlásom. De ebben változatos ételek vannak, frissek, nem fagyasztott, noname cuccok. Napi 3 étkezést kihozni 5-7 fontból csak az Icelandból lehet. 6 éve élek itt, Angliában, tisztában vagyok azzal, hogy lehet nagyon olcsón is étkezni, csak annak a későbbiekben meglesznek az egészségügyi következményei elég rendesen. A rizs és csirkemell, brokkoli kombó pedig nagyon egysíkú táplálkozásra vall, nem véletlen vagy "gyúrós"

2015. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
mert te mit eszel iszol? cukros üditöket meg kenyeret?? en olivabogyot paradicsomot brokkolit paprikát eszem. himalaya sót meg kokusz zsirt hasznalok. husnak meg csirkét eszem. mi bajod ezekkel?? asda smart price vizzel mi bajod? viz viz... jobb 1£os cukros lötty?? irdd mar meg te mit eszel iszol!!!
2015. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Rengeteg organikus élelmiszert vàsárolok, zöldség-gyümölcsből fairtrade-t választom, vízből nem tudom meginni a saját márkásat, csak a Highland Springst, ami általában 60-75 pennybe kerül egy üveg. Cukros üdítőket ritkán iszom, max havonta 2-3 üveg. Magam is eszem csirkét, halat, bárányt, marhát, de elsősorban pl. csirkéből nem a tömeg nevelésből származókat eszem, hanem a "free range" csirkéket.
2015. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
igen 40p-vel tobb a viz. en is megtudnam venni. mindenből megveszed a drágábbikat akkor ne csodalkozz hogy több mint 7£. De nem hiszem hogy én egészségtelenebbül élnék.. tojast hust rizset zöldségeket eszem . nem tudom ezzel mi a bajod ezekkel? akik itr vannak velem sokkal tobbet koltenek cigire kolara pizzara.. de fikázdd az én kajálásom biztos szar. öszintén most mondd hogy 7£bol szarul etkezem!na?
2015. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából arra lenék még kiváncsi hogy ha mondjuk egyetem után, arátnővel felkarolva mennék ki akkor melyik hely lenne a legjobb elkezdeni az életet (attól fügetlenül hogy itthonról intézek-e munkát külföldre, vagy helyben).
2015. jan. 7. 19:43
 19/27 A kérdező kommentje:
barátnővel*
2015. jan. 7. 19:43
 20/27 anonim ***** válasza:
36%

kösz a leértékelést, pedig én a valóságot irtam a többiek meg amit csak hallottak vagy gondolnak.

ORGANIKUS MEG bio sz*rt ettél itthon is nem???

Ha prémium kell akkor ne 6,5orabérért dolgozzon.

2015. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!