Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szép tengerpart és látnivalók...

Szép tengerpart és látnivalók egy helyen?

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnénk elutazni valahova, ahol meleg van, szép a tengerpart, de van bőven látnivaló is. Tudnátok ajánlani ilyen helyeket? (Görögország kivételével) Köszi

2015. jan. 15. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl. Olaszország?

[link]

2015. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A francia riviérán gyönyörű városok vannak, és a tengerpart is nagyon szép.
2015. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szlovénia.....ugyan alig van 60km-nyi tengerpartja,de csodás!!
2015. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron a szlovén tengerparton nyaraltam. Kb. 47 km partszakasz és a legszebb települések közvetlenül egymás mellett vannak. Portorozs, Piran, Izola és Koper. Nekem Izola város tetszett a legjobban, Koper kivételével mindegyik hely csodaszép. Portorozsban van homokos strand is, de általában sziklás, kavicsos és betonos strandok jellemzőek ezen parszakaszra. Ami furcsa volt, hogy nem volt akkora nyüzsgés, mint Horvátországban (igaz augusztus végén voltam). Trieszt sincs túl messze kb. 30-40 km távolságra. Szívesen visszamennék! Kedves előttem lévő Válaszadó! Te mikor jártál errefelé és melyik városban? Neked mi volt a tapasztalatod ?
2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es!Én ausztriában lakok Villachba!És egy világutazó vagyok!Szlovéniának a teljes nyugati részét bejártam már és ismerem,a Triglav nemzeti parktól,a tengerpartig!Nyáron minden hétvégn az adriánál vagyok,hol Trieszt és környéke,hol szlovénia,hol isztria (pula,funrana,medulin stb)Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi?
2015. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Szocsi. A tengerpart eszméletlen, látnivalók, nos hát nem tudnál betelni velük. Fürdeni akarsz? Simán, nyáron meleg van, a tenger jó. Kedved támadna mondjuk sportolni? Felmész a Kaukázusba és csúszol párat a havas lejtőkön. Kulturális élet? Kb mint Velencében. Színház, plázs, pálmafák, gyógyfürdők, sípályák, jó kaják, pezsgő élet, jégkorong, forma-1, amit akarsz.
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nessebar, Bulgaria


[link]

2015. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sorrento (+Nápoly), Capri, francia riviéra.
2015. jan. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barcelona
2015. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!