Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözök egy évre,...

Angliába költözök egy évre, kíváncsi vagyok, milyen termékek azok, amik Magyarországon kaphatók, Angliában nem? Illetve pár üzletre is kíváncsi vagyok. Bármelyikről tudod, hogy nincs vagy van, kérlek írd le ide!

Figyelt kérdés

Decathlon, Rossman, dm, Tesco, Auchan, Spar, LIDL, ALDI, Reál (nem hiszem..) CBA, príma abc (hátha..), Penny market, Family market;

Mizo, Tuc (keksz), Somat, Pur, Jar,(mosogatószerek) Balea(dm saját termék márka), túró rudi, pirospaprika, Cserpes termékek, Pilóta, Győri, Szerencsi, Szamos, Tisza(cipő), cerbona, nesquik, Lidl-s termékek

Köszönöm!



2015. jún. 11. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Boltok közül Decathlon, Tesco, Spar, Aldi, Lidl van, a többi nincs.
2015. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerinted szerencsi van Angliában, vagy Tisza cipő....?

Meg lehet majdnem minden terméknek a helyi megfelelőjét találni, de van jónéhány cucc, amit biztos, hogy egy normál boltban nem kapsz, de ha elmész a nemzetközi boltba, vagy magyar boltba, akkor ott mindent megkapsz, amit csak akarsz. Ha nagyvárosba költözöl, akkor nagy eséllyel lesz magyar bolt. Már elég sok kisvárosban található nemzetközi bolt. Vagy ha nincs is a városban, de 5-15 mérföldön belül szinte biztos, hogy van.

Ha csak egy évre jösz, akkor vagy kibírod, mert egy évig ezekről lemondani le lehet, vagy úgy jösz ki, hogy jól betankolsz kekszekkel:D És ha kifogysz, küldetsz csomagban.

2015. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy! :D Több magyar márkát nem tudtál már felsorolni?
2015. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%

most elképzeltem Angliában egy príma CBA-t :D :D


azt a márkát, aminek magyar neve van alapból felejtsd el :)


viszont ahogy írták előttem is, mindennek a megfelelőjét megtalálod, csak jobb minőségben


nem fogod tudni megúszni, muszáj lesz felfedezned a számodra ismeretlen márkákat

de kellemesen fogsz csalódni

2015. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A boltokat vásárlás céljából kérdeztem. A termékeket pedig azért, mert pl egy túrórudival valami olcsót de nagyon különlegeset tudok vinni kóstolóba. Ha ennyire tájékozott vagy, 1. válaszoló, akkor kérlek írd inkább le, mi az amiről tudod, hogy nincs (csak ha külön keressük magyarként aki ismeri ezeket).
2015. jún. 12. 00:11
 6/12 A kérdező kommentje:

Ó bocsi pontosítanom kell, az első válaszadó az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt, illetve van még aki részben. Köszi!! :)

A másodiknak szántam.

Nem vagyok "beteg" mert megosztanám velük a Pilóta piskótatallér, a Cserpes joghurtok, vagy a szamos ribizlilekváros rudi élményét...

2015. jún. 12. 00:14
 7/12 A kérdező kommentje:

Vagyis áfonya.

Bocsi de terhes vagyok, nem is mehetek így.. Szóval a hormonok.


Kedves válaszokat olvasók!

Légyszi amit tudsz , írd le! köszi! :)

2015. jún. 12. 00:16
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok, az igazat írtam. Még ha ajándékba is szánod ezeket és nem te akarod enni, akkor is tudnod kell, hogy nincs Tisza cipő...gondolkozz már.

Egyébként meg olyan kesze-kusza az egész. Először beírod, hogy vásárlás céljából kérded, hátha van magyar CBA----na nemár, aztán meg, hogy Győri van e, mert meglepnéd vele-helyieket?-persze, hogy nincs Győri, hogy a fenébe lenne? csak a speckó boltokban. Ha külföldre is szállítottunk volna belőle, nem kellett volna eladni...

Aztán meg bevágod csak úgy, hogy terhes vagy, amúgy se mehetnél...mi van?! Először szedd össze a gondolataidat és gondolkozz.

Terhesen meg szerintem nem kéne kijönnöd. Nem járjnál jól. Nincs helyi munkaviszonyod, nem igen kapnál támogatást...főleg most, hogy a friss húsoknak egy csomó mindent be akarnak szűntetni.

2015. jún. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké...

Szerintem ha felteszek egy kérdést, akkor arra várok választ.

Azt kérdeztem, mi az ami van, mi az ami nincs. Ha egyik sincs, írd azt. Nem lelki tanácsadást kértem.


De köszi

2015. jún. 12. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Ami van: Lidl, Aldi, Tesco.

Tuc keksz van a Tescoban, Jar mosogatószer is, de itt Fairy néven árulják /mint egy csomó más terméket is, más néven kapsz meg, mint Magyarországon/. Balea termékek nincsenek. Pirospaprikát én egy nemzetiségi /de nem magyar/ boltban szoktam venni, Pakisztánból származik, jobb, mint a magyar. Nesquick szintén kapható Tesco-ban. A többi kifejezetten magyar terméket csak magyar boltokban kapod meg, elég borsos áron. Viszont érdemes a helyi termékeket, joghurtokat kipróbálni, ugyanis nagyon-nagyon finomak vannak! A Tesco-n kívül amúgy még az Asda és a Sainsbury alkalmas nagybevásárlásra, hatalmas árukészletük van. /csak zárójelben kérdezem, kinn fogsz szülni? Nekem 1 éves a kisfiam, kinn élek, ő is itt született/

2015. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!