Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözök egy évre,...

Angliába költözök egy évre, kíváncsi vagyok, milyen termékek azok, amik Magyarországon kaphatók, Angliában nem? Illetve pár üzletre is kíváncsi vagyok. Bármelyikről tudod, hogy nincs vagy van, kérlek írd le ide!

Figyelt kérdés

Decathlon, Rossman, dm, Tesco, Auchan, Spar, LIDL, ALDI, Reál (nem hiszem..) CBA, príma abc (hátha..), Penny market, Family market;

Mizo, Tuc (keksz), Somat, Pur, Jar,(mosogatószerek) Balea(dm saját termék márka), túró rudi, pirospaprika, Cserpes termékek, Pilóta, Győri, Szerencsi, Szamos, Tisza(cipő), cerbona, nesquik, Lidl-s termékek

Köszönöm!



2015. jún. 11. 01:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Nem tudom még, ugyanis a család akihez mendtem volna, lemondta a terhesség miatt.
2015. jún. 14. 00:53
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó,

végül nem mentem, és Nyíregyházán szültem, de köszönöm a barátságos hangvételt!

2018. jún. 11. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!