Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud olyan Európai...

Valaki tud olyan Európai országot ahol egy átlag keresetű magyar család olcsón nyaralhat? Tengerpartra szeretnénk menni autóval, campingezni, vagy olcsóbb apartman is szóba jöhet. Ajánlották Boszniát de nem találtam tengerparti szállást.

Figyelt kérdés
OLCSÓ SZÁLLÁS!!!

2015. jún. 19. 11:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Konkrétan itt voltunk:

[link]


Ha beírod a gugliba, hogy bevcer franjo, lesz még találatoda Vila Karolinára. Itt egy teljes szintet elfoglaltunk, a háromszobás +étkező +2 erkély volt a miénk, de kisebb apartmanjai is vannak. Mint a képen láthatod, szinte saját beach-e van az öregnek. A város kissé messzebb van, a központig kb. 2km-t kell gyalogolni. Van olcsóbb bevásárlási lehetőség (Lidl)a közelben.


[link]

2015. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
www.booking.com Én itt foglaltam 70ért.
2015. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!