Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jobb az élet angliában, (vagy...

Jobb az élet angliában, (vagy máshol, hollandia, németország) mint magyarországon? Tudnátok érveket írni?

Figyelt kérdés

Lassan szeretnék kiköltözni, két okból.

Az első ok az, hogy itthon rengeteget lopnak a közszférában és veszélyesen a létminimum alatt élnek az emberek.


A másik ok pedig az, hogy a legtöbb ember annyira buta, vagy agymosott, hogy a felső tényt legtöbbször tagadja. Követeli, hogy elégedjek meg azzal ami van, keressek itthon munkát, tanuljak egyetemen, éljem az életem. Pedig itt nem lehet.


Odakint jobb?

Csak azok írjanak, akik kint élnek, vagy kint éltek.

Jobb, könnyebb lesz az életem, ha kimegyek? Nem Londonba mennék, hanem valami csöndesebb városba.



2015. aug. 2. 17:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Végülis csak panaszkodtál. :) Semmi gond,amíg otthon élsz fogsz is. Neked a 4 -es metro egy pozitív előjel volt? :D Azért nyílván tisztában vagy hogy egy normális országban mennyi pénzből mennyi idő alatt épült volna meg,ugye? :)


Válaszd külföldet,ott még rendbe hozhatod az életedet simán, akár 1 év alatt - ami az adósságot illeti. Keress egy normális csajszit és kezdjetek új életet,szerintem. Mi ia ezt tettük és minden nagyon frankó. :)

2015. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!