Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek várostnézni?...

Hova mennétek várostnézni? Skócia, Wales vagy Irország?

Figyelt kérdés
És azon belül hova? A szép (kietlen) tájak, elhagyatott várak/kastélyok/templomok amik vonzanak.
2015. szept. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Walesben még nem voltam, Skóciában igen, és Írországban élek. Én Skóciára szavaznék, gyönyörű a vidék, és tele van kastéllyal.


Írország is hasonló, nagyon szép vidékek vannak, pl. Connemara, Cliffs of Moher.

2015. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Walesben voltam, Írországban még nem. Skóciában voltam, oda még visszamegyek, mert gyönyörű ország. Ott vannak régi várak, történetek, és Loch Ness-t sem szabad kihagyni. (oda megyek majd jövőre pár napra...:)

Szóval szerintem Skóciába érdemes menni ha látni is akarsz valamit. Wales is szép<mint táj, de Skócia szebb.

2015. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm én is valahogy így gondoltam :)


Az a "baj", (vagyishát nem tudom baj-e ezt szeretném megtudni) hogy Edingburgh-ban száll le a gép...innen el lehet érni ezeket az általatok gondolt/említett szép tájakat?

2015. szept. 3. 17:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Loch Ness-i tavat pl,. Edinburgh-ból hogy a legolcsóbb megközelíteni? Busz vagy van vonat esetleg? Szervezett túra? Kocsibérlés?
2015. szept. 3. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is Skócia. Természetesen el lehet jutni Edinburgh-ból, akár vonattal akár busszal. Guglizz rá.
2015. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kocsibérlés a legjobb amúgy, hiszen oda mész ahova akarsz vele és nem kell menetrendekkel szórakozni. Csak nyilván drágább is a dolog.
2015. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy voks Skóciára.
2015. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 17:03 vagyok.

A kocsi bérlés elég drága kint. Én azt tanácsolom, hogy több napot szánj rá, és menj busszal mert az a legolcsóbb (bár elég hosszú lesz az út) de a többi pénzből amennyivel többet fizetnél a vonatra vagy kocsi bérlésre tudsz kellemes kis szobákat bérelni 1-2 éjszakára is. Mi kocsival megyünk (saját) bár mi is a vonatot néztük először de olcsóbb volt az autó.

2015. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!