Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Európai várost ajánlját...

Melyik Európai várost ajánljátok városnézésre, ha nem szeretem a múzeumokat és templomokat?

Figyelt kérdés

A "nagy" európai városok közül eddig Athénban, Velencében, és Pisában voltam. Amikor Görögben voltunk, még kicsi voltam, és csak az Akropoliszt néztük meg, így nem tudom, még mi más van ott. Pisában is jóformán csak a a torony közelében voltunk. Velencében viszint egész sokat sétáltunk, és beleszerettem abba a városba. :) *-* De komolyan, imádom minden egyes zegét-zugát. ♥

A múzeumok nem érdekelnek, hacsak nem a Camp Nou múzeumáról van szó. Viszont Barcelonába csak akkor megyek, ha már meccsre is lesz pénzem. Imádom Barcelonát (Visca el Barca!), de még a Sagrada Famíliával is úgy vagyok, hogy ha már ott lennék, megnézném, de annyira nem érdekelne. Párizs és a Louvre szintúgy.

Ami érdekel: városnézés (séta, eldugott, szép helyek felfedezése, nézelődés), vásárlás (mindenfélét, szuvenírt, ruhákat, tárgyakat), helyi piacok, ételek, italok.

Én gondoltam már egy pár helyre, de mindenhol a múzeumokat ajánlják, hogy azokat nézzük meg. Persze tudom, mindig mindenhol lehet helyette mást csinálni, csak mindenhol érdemes. A fentiek alapján tudnátok ajánlani szép városokat? :)


17/L és 48/F (apám)

Mellesleg apám érdeklődési köre kimerül a cigiben és apiában, így rám van bízva a döntés...



2015. szept. 19. 14:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#7: Köszi a linkeket. :)


#10: Egyébként már én is gondoltam rá. :D Szeretem a kalandos helyeket. :D

2015. szept. 21. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!