Kezdőoldal » Utazás » Európa » Granada vagy Barcelona? Többi...

Granada vagy Barcelona? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehetőségem van Erasmus mobilitási program keretén belül külföldön tanulni.


Spanyolországot választottam, viszont nem tudok dönteni, hogy hol lenne jobb tanulni/élni, így szeretnélek megkérni titeket, hogy aki járt már valamelyik városban, vagy - még jobb - tanult már ott, legyen szíves megosztani velem a tapasztalatait, élményeit!


Granadában voltam már, nagyon szép hely, viszont hosszabb ideig ott élni nem tudom milyen lehet. Barcelónában még nem voltam.


Ja, és fél évről lenne szó (egyelőre).


Köszi!


2015. szept. 20. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen ember vagy te, nem nézel focit? Barcelona, egyértelmű. Legalábbis én a helyedben mindenképpen oda mennék.

Természetesen leginkább a Barca miatt, de nem csak azért. Barcelonának van tengerpartja. Meg ott van a La Rambla, La Boqueria, a Barcelonai pláza...

2015. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán nézek focit. :/ Köszönöm a választ! :)
2015. szept. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!