Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországból Erdélyig...

Németországból Erdélyig mennyi idő szükséges autóval?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 19:46
 1/8 talor ***** válasza:
50%
Mivel nem utaztam még Németországból Erdélybe, nem tudok érdemleges választ adni, de használj Google térképet, mert Erdély elég nagy és pontosan csak te tudod, hogy mely részére szeretnél utazni.
2015. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress rá útvonaltervezővel, ahogy előttem írták, mert Németország is elég nagy.
2015. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. okt. 10. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Németország egyik végétöl a másikig kb 8-10 óra, szoval sokat szánítana, hogy honnan indulsz és pontosan hová akarsz menni.
2015. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, ennyire luxus a gondolkodás egy kérdés feltevése előtt?
2015. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezen kívül nem tudjuk, kilencvennel tötyögsz-e az autópályán vagy 140-nel, óránként megállsz cigizni vagy tíz órát lehúzol egyben, lesz-e stau útközben (vagy inkább mennyi lesz), mennyit szivatnak a határon, usw, usw.
2015. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Debrecentől nincs autópálya, majd csak Kolozsvártól 60 km-nyi, a többit ki tudod számolni. Én kb. 12 óra alatt jutok el kevés pihenővel Csíkszeredára Budapestről, a Bp-Stutgart táv ugyanígy kb. 15 óra volt 10 éve. Vagyis megalvás nélkül nem megy, ha erre kérdeztél volna.
2015. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7/7 Ezek szerint te sem szaggatod fel az aszfaltot! :o)10 óra alatt kényelmesen Csíkba lehet menni!( persze,hacsak nem alszol útközben:)
2015. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!