Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hol nyaraltok a legszíveseb...

Ti hol nyaraltok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nagyon korán,de el akarjuk kezdeni a párommal a nyaralás szervezését.Júliusba vagy Augusztusba mennénk,de nem tudjuk hova.Autóval vagy repülővel mennénk a távolságtól megfelelően.Tehát az lenne a kérdésem hogy ti melyik tengerpartokat kedvelitek a legjobban,hová mentek szívesen nyaralni.A spanyol és olasz tengerpartokon gondolkodtunk eddig,de nem feltétlenül ragaszkodom hozzájuk ha tudtok jobbat is ajánlani.Nálunk a tengerpartos nyaralások a befutók.Előre is köszi a válaszokat.

2015. nov. 7. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tenerife esetleg? Vagy Málta?
2015. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Tenerife nagyon szép hely.
2015. nov. 12. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha idoben lefoglaljatok, arban is nagyon jol jottok ki.
2015. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Malta is nagyon szep, igaz ott majusban voltam, de szivesen visszamennek nyaron is :)
2015. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Málta is szép hely.Ez tény és való. :)
2015. nov. 13. 20:05
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Olaszországot ajánlom nagyon! Mi Riminiben voltunk, imádtam. Ráadásul kocsival mentünk, így odafelé útközben megálltunk néhány órára Velencében (gyönyörű az a város, legalább egyszer mindenkinek látnia kell), aztán amikor megérkeztünk Riminibe, 1-2 napot ott strandoltunk, majd elmentünk Pisába és Firenzébe, a következő napon pedig San Marinoba. Aztán maradtunk a tengerparton, illetve ellátogattunk még az Oltermare-ba is, ahol megnéztünk egy delfinshow-t. :)

Olaszt tehát saját tapasztalatból tudom ajánlani, de én még nagyon szívesen elmennék Barcelonába is, igaz, leginkább a foci, a Barca miatt, de a Camp Nou-n és Neymaron kívül (:D) is rengeteg gyönyörű dolog van ott, na meg tengerpart is.

Illetve mostanában nézegettem még Porto-t, illetve Kotor-t (Montenegro) is. Utóbbiban az a jó, hogy egész olcsó, de nagyon szép. Nekem legalábbis nagyon megetetszett a képek alapján.

2015. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. nov. 14. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!