Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma szép? Nem olyan koszos,...

Róma szép? Nem olyan koszos, szemetes, mint Velence?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az olasz varosok egyforman "koszosak", szoval hogyha Velencet annak talaltad, akkor nagy valoszinuseggel Romat is annak fogod.
2015. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Lepra egy hely! Komolyan!

Meló miatt voltam ott 3 napig,soha többé!

2015. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Velence szép. Nem tudom folytassam-e...
2015. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Róma szép. Egy hetet voltunk kint, a szállásunk nem a központban volt, hanem fentebb, és azt kell hogy mondjam, volt szemét. De a népszerű látnivalóknál nekem ez nem tűnt fel, bár direkt nem is figyeltem :) Velencében még nem voltam.
2015. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Velence nekem tisztábbnak tűnt mint Róma,de már rég volt,lehet hogy változott a helyzet azóta.Engem nem zavart egyáltalán,hogy egy kicsit szemetes.Ettől olyan laza,nem olyan steril mint egy német,vagy osztrák város:)
2015. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Aki szerint Velence koszos és szemetes,azzal nem tudom van-e értelme leállni komolyabban beszélgetni.......

Mondjuk az biztos,hogy ezzel a szemlélettel Róma ahhoz képest egy putri lesz!!

2015. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Velence egyáltalán nem koszos és szemetes, Róma sem igazán. Ami viszont egyértelműen az, az Nápoly. Ott konkrétan tele van szeméttel az utca. (Nyáron voltunk Olasz körúton, ezért össze tudtam hasonlítani.)
2015. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Róma gyönyörű város,ugyanúgy mint Velence!inkább Dél-Olaszország koszosabb "szemetesebb szerintem!de egyetértek az előttem hozzászólókkal,ilyen hozzáállással kérdéses hogy számodra megfelelő úticél e Olaszország!szívd magadba a kultúrát,add át magad a kulináris élvezeteknek,éldd át a történelmüket,csodáld az épületeket és vedd fel az olsz életritmust,temperamentumot amíg ott vagy!ne a szemetet nézegesd!ajánlom utazás előtt olvasd el az ízek imák szerelmek című könyvet vagy nézd meg a filmet!

Fantasztikus ország,fantasztikus emberek...

2015. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mór Salamon válasza:
48%
Legkosszosabb város ahol életemben voltam! És tele van menekültekkel!
2015. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!