Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon kecsegtetőek a pár...

Nagyon kecsegtetőek a pár ezer ft-os fapados repjegy-árak, de mi lehet a buktató? Valóban nincs semmi rejtett költség? Nem utaztam még soha repülővel.

Figyelt kérdés

Még sosem repültem.

Leírnátok lépésről lépésre? Azt tudom, hogy a csomagok egy kényes pont, nem lehet sem nagyobb, sem nehezebb, de ha 2-3 napra megyek, egy hátizsákba is belefér minden.

Odamegyek 2 órával hamarabb, ez is rendben. A beszállókártyát kinyomtatom. Eddig stimm.

Elmegyek mondjuk 6 ezer ft-ért Milánóba, ott leszáll a gép, és kész, ennyi?

Úgy tudom, ezek azért is olcsó jegyek, mert a repterek távolabb vannak a várostól. Esetleg nem óriási költség bejutni a városba? nagy forgalmúak ezek a repterek? tehát onnan könnyen és olcsón bejutok a városba busszal? akkor is, ha nem beszélem az adott ország nyelvét?

és a bejutás mégis kb mennyi, egy 500 ft-os buszjegy, vagy egy 10 ezer ft-os jegy, mivel tudják, hogy az emberek mindenképp igénybe veszik?

booking.com-on találok szállást, az tényleg pénztárca-függő, de az már más téma. szóval csak a repülés része érdekel, onnantól, hogy kiválaszom pl. Londont vagy Milánót a Wizzair-nél.


2015. nov. 26. 19:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi. 2 napos útnál a csomaggal szerintem nem lenne gond.

én debreceni vagyok, innen megy 6 európai városba repcsi. majd tavasszal-nyáron lenne aktuális egy út, akkor már a vékonyabb ruhák is kevesebb helyet foglalnak a csomagban, meg lehet egész nap városnézni, sétálni.

köszönöm mindenkinek a válaszokat, hasznos volt.

2015. nov. 27. 16:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Parizs eseten nem javaslom nagyon a ryanairt, mert Beauvais-re megy ahonnan draga bejutni (19 euro a buszjegy egyiranyba), mig a szinten fapados transavia Orlyra repul ami az egyik fo repter, es onnan talan 8-9 euroert mar be lehet menni (vagy ha helyben feltoltesz egy navigo decouvert-et hetijegyre, akkor azzal is, de akkor ne Orlybusszal vagy Orlyvallal gyere, hanem a transzferbusszal RER C Pont de Rungis megalloig es onnan RERrel be a varosba). De Orlyrol meg a taxi is opcio a maga 40-50 euros araval kb Parizsig, mig Beauvaisrol horror ara lenne (minimum 100 de inkabb tobb)


Akkor eri csak meg Ryan ha legalabb 30-40 euroval olcsobb. Nade van hogy 40 euroert mar komplett jegyet talalni transavian is.


Buszjegyvetelhez mondjuk nem kell nyelvet tudni, mert aki leszall a geprol es nem bennszulott az mind oda fog sorbanallni es mind azt akar venni :)

2016. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!