Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország- Magarország...

Németország- Magarország között ingázók, hogyan utaztok kedvezményesen esetleg trükkel?

Figyelt kérdés
keresem a lehetöségeket,hogy hogan lehetne sürübben Magarországra menni...de sajnos az utiköltség elég sok gyerekekkel.Nekem nincs jogsim sem.Álltalában vonattal megyünk,most szombaton Lidl Tickettel a határig.Ha va valakinek ötlete irjon.( ÉN Hessenben lakom)
2010. márc. 21. 15:25
 1/1 anonim válasza:
Hát, én ingázom a két ország között.(: Én a ryanair.com oldalt használom. Igaz ki kell menni Pozsonyba, hogy elutazhass repülővel Németországba. Igaz az is, hogy én Frankfurtba mentem és a gép is ott száll le. (: Ha Frankfurthoz közel mész, remélem tudtam segíteni, ha nem, sajnálom.^^ Ha jól kifogod, akkor 5€-ért is repülhetsz. :D
2010. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!