Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-Gdansk repülőjegy?

Budapest-Gdansk repülőjegy?

Figyelt kérdés

Interneten megnéztem pár ajánlatot, és jól láttam hogy 50K csak oda a jegy...? 1 átszállással. Remélem csak én láttam valamit rosszul, vagy rosszul kerestem rá, mert ötöd ennyiért láttam utat Londonba is.

Valaki segítene utána keresni, hogy Budapestről indulva konkrétan Gdanskba honnan indul repülő, vagy melyik utazási iroda tanácsait vehetném igénybe?


2015. dec. 5. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

LOT, Air Berlin, Lufthansa 55-60.000.- oda-vissza, 1 átszállással.

Vagy Wizzair 1 átszállással, elég sok reptérről, akár 10.000 alatt is kijön egy útra.

2015. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Wizzair és rynair oldalain vedd a jegyedet (bár néha a Lot-nak is vannak emberi árú csatlakozásai).


Az azair.cz egy elég jó kereső, azt is használhatod a keresgéléshez.

Érdekes módon ez Charleroi-n keresztül adja a legjobb árat, ami Diszkont tagság nélkül is 9 - 9 euró per szektor.

[link]



Ha ez nem tetszene, vegyél egy Budapest WAW repülőjegyet a wizzairnél, [link] menj át Varsó másik repterére, a Modlinra (WMI) (van vonat a kettő közt) és onnan 5 euróért megy a Ryanair.

[link]


Utazási irodában repülőjegyet venni szentségtörés, ezt ne feledd! Nagyon komoly sértés az itt ingyen választ adó önzetleneknek.

2015. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket. :)

De meg tudnátok mondani hogy miért ilyen g*ci drága? Londonba, Berlinbe az akciós jegy láttam 15-20ezer ft-ért. Gdanskba miért lenne 40-50-60ezer...? És átszállás nélkül ezekszerint nem indul sehonnan? Én is nézegettem, de sehol nem találtam egyszerűbb megoldást.

2015. dec. 6. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Te értelmezted is amit leírtunk? Mert fapadossal egyáltalán nem drága. Nem fapadossal meg reális ár 50-60 oda-vissza.

Mit értesz az alatt, hogy "átszállás nélkül ezekszerint nem indul sehonnan"?

Rengeteg reptérről van közvetlen járat, de Bp-ről nincs, ezért kell átszállnod...

2015. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!