Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg igaz, hogy ha a német...

Tényleg igaz, hogy ha a német vasút honlapján vásárolok vonatjegyet, olcsóbb, mintha itthon veszem meg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én általában fordítva szoktam tapasztalni, de hát miért nem nézed meg magad:

[link]

[link]

2015. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A német vasútnál és a magyar társaságnál is szoktak lenni akciós jegyek bizonyos viszonylatokra. Nekünk már volt olyan, hogy a német vasútnál váltott jegy olcsóbb volt, mint ugyanarra a viszonylatra Magyarországon megvenni. De a leggyakoribb utakra általában van magyar akciós jegy, olyankor szinte mindig az a legolcsóbb.
2015. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy minél hamarabb vedd meg a jegyet, mert annál nagyobb az esélyed olcsó jegyet kapni.
2015. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem korábban mindkét oldalt, de én pl. a németeknél nem láttam egyáltalán "akciós" jegyet. Azért kérdeztem, hátha valaki szemfülesebb.
2015. dec. 30. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már elfogytak arra járatra az akciós helyek. Limitálva van a számuk.
2015. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol érdemes megnézni, nagyon nagy különbségek lehetnek.


Én 3 hete Innsbruckba kerestem vonatjegyet, a neten 120 eurótól 280-ig árultak, ráadásul a máv oldala képtelen volt közvetlen jegyet adni, csak Bécsig tudtak ajánlani.

A tesóm megvette nekem a Budapest-Innsbruck jegyet oda-vissza egy osztrák vasútállomáson mindössze 86 euróért és elküldte postán. Ekkora különbségek vannak...

A vonaton mellettem ült egy fickó, aki 146 euróért vett München-ig jegyet már 2 hónapja.

2015. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!