Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes kimenni? Segít a...

Hova érdemes kimenni? Segít a suli es utánna ott lehetne továbbtanulni.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lehetőség a suliban, hogy ki lehet menni külföldre tanulni az utolsó évben es kint érettségizni, ott járni egyetemre. Ez nagyon jól elindítana a kinti életet, sokat segítene. Az lenne a kérdésem, hogy hova érne meg ki menni es a továbbiakban kint lakni. A család miatt szamomra csak Europa jöhet szoba meg amugy is szeretem Európát.

Ezekbe az országokba van lehetőség kimenni: Wales, UK; Németo; Hollandia; Norvegia; Eszak-Olaszország; Bosznia (ide szerintem nem éri meg kimenni). Szeretnem ha megindokolnatok. Kint élőktol is szeretnek válaszokat kapni. Milyen kint az eletszinvonal ( mennyit kell költeni, mennyi pénzzel érdemes elindulni {bár fizetik a szállást es kaját}, utánna mennyire lehet jól elhelyezkedni {pl szakacskent, rendezvény szervezőként, recepcioskent vagy vendéglátóskent, vagy mondjuk egy reptéren vagy valami hasonló területen. De meg nem döntöttem.} )

Milyen az egészségügy? Azt tudom hogy Németoban kiváló, es a többi?

Ennyi köszönöm az értelmes válaszokat!!!



2015. dec. 31. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne tudni milyrn nyelvet beszéleaz,mert az elégge behatárolja a lehetőségeket!
2015. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angolul es olaszul beszélek, de a mindennapokban angolul kell beszélni es az adott ország nyelvet tanulnam.
2015. dec. 31. 20:49
 3/5 anonim válasza:

Németországban nagyon jó élni. Magas az életszínvonal, jó az egészségügy, a szociális háló. Viszont ha nem tudsz németül, egy év édeskevés lesz a C1-C2höz, ami nélkül nem jutsz be egyetemre. Szóval, én mindenképp olyan országba mennék, aminek a nyelvét beszélem.

A vendéglátás meg rabszolgamunka, legalábbis itt.

2016. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Németországban rengeteg angol nyelvű egyetemi szak van amikhez egy szót se kell tudni németül.
2016. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
* utána
2016. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!