Kezdőoldal » Utazás » Európa » A tavaszi félévre Belgiumba...

Alazarkilazar kérdése:

A tavaszi félévre Belgiumba megyek azon belul Mechelenbe. Kiszámoltam és napi 12 euróból kell kijönnöm persze szállás az már van. Ki lehet e jönni ennyi pénzből? Belgiumban tényleg van olyan kávézó mint hollandiában?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat szívesen meghallgatok.

2016. jan. 4. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik...
2016. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz. Én Angliában voltam egyszer egy hónapig, napi 10 fontnyi költőpénzzel, ami kb ugyanennyit ér, és teljesen jól kijöttem, pedig drágább hely.
2016. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég szűkösen, de igen. Nyilván éttermi kajalasokra nem futja majd ennyi pénzből. Sok szendvicsezo meg fritturos van, de ott is majdnem ennyiből jönne ki egy étkezés. Sokat spórolhatsz, ha bemész egy boltba, Lidl ott is van, az a legolcsóbb üzlet, es jo is. Ha ott vásárolsz magadnak kaját előre akar több napra, akkor spórolhatsz vele.

Kávézó ügyben nincs tapasztalatom, bár ott éltem évekig Mechelentol nem messze.

2016. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég kevés. Maximum ha főzöl magadra, de szórakozásra így se nagyon jut. Bevásárlásra ajánlom az Albert Heijn nevű üzletet.


Kávézó alatt a Coffee shop-ra gondolsz? Belgiumban nincsenek ilyenek, füvet nem árulnak, de Hollandiából lehet átvinni, tartása, használata legális Belgiumban is.

2016. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!