Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mostanában ellenőriznek...

Mostanában ellenőriznek osztrák-magyar határon?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyünk Ausztriába busszal, és arra lennék kíváncsi hogy kell e várni a határon, ha igen akkor mennyit. Tudom hogy EU-n belül nem kéne ellenőrizni, de láttam a tv-be, hogy a migránsok miatt ellenőriztek határokat és nem tudom hogy most az osztrák-magyar határt ellenőrzik e.
2016. jan. 13. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Végig srm kellett olvasni a kérdést ahhoz,hogy tudjam megint a migrácsok lesznek terítéken.....


"Tudom hogy EU-n belül nem kéne ellenőrizni,"

Dehogy tudod te...nem tudsz te semmit!

Bárhol-bármikor (tehát a határokon is) lehet számítani rendőri vagy akármilyen ellenőrzésre!

A kérdés többi részét meg hagyjuk is........

2016. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lemész a sarki boltba, akkor is igazoltathatnak. Vigyél magaddal személyit, és kész.
2016. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mélységi ellenörzések lehetnek, tehát a határtól kicsit beljebb állhat rendőr aki szúrópróba szerűen igazoltat, ha épp nem alszik a kocsiban. Buszt nem valószínű hogy megállít.
2016. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Steinberg, a migránsokat nem szidtam vagy ilyesmi, csak tudom hogy miattuk van fokozottabb ellenőrzés és csak ennyi közük van az egészhez és többet nem is akartam beszélni róluk. Én nem azt mondtam hogy máskor nem ellenőrizhetnek hanem azt hogy nem kötelező. És azt tényleg tudom hogy amíg Magyarország nem tartozott a schengen-övezetbe addig kötelező volt mindenkit ellenőrizni, de mióta tagja azóta nem kötelező és meg se állítanak a határon
2016. jan. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!