Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csaladdal utatunk februar...

Csaladdal utatunk februar kozepen nemetorszagba ausztrian at. Kell miat utlevel a mostani viszonyok miatt?

Figyelt kérdés
Ferjemmel nemet hiradit nezunk(Ferjem felnenet) es ott mondrak be,hogy ausztria 2 evre felfuggesztette schengenr es no. Is ellenoriz.......valtsak ku utlevelet v eus pilgaroknak tovabbra is eleg a szemelyi?

2016. jan. 22. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
elég a személyi
2016. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne tudni értelmezni a hiradóban látottakat/hallottakat!Azért mert ausztria visszaállította a határellenőrzést,eu-s állampolgároknak továbbra is elég a személye....ez a magyarokra idén május 1.-én csupán csak 12 éve lesz érvényes......
2016. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kedves második, igen értelmeztük, csak semmit nem mondtak, határellenőrzés stb....ezért inkább megkérdezem...nem vagyok hülye ember.....csak jobb ma egy kérdés itt, mint 2 hét múlva, hogy nem mehetek át a határon pl.....ki tudja ég miket találnak ki addig.


ezért nem szeretem a gyakori kérdéseket, ha valaki feltesz akár egy normális kérdést is, és nem tudja rá a választ (nyilván akkor miért van az oldal? ) akkor már hülyének kell nézni :)

tudom, hogy személyivel el lehet jutni szinte bárhova eu-n belül, de inkább megkérdem, hisz Férjemnek, kislányomnak anyósomnak (mivel németek) alapból van német útlevelük.....tehát ne rajtam múljon.....

2016. jan. 22. 08:07
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
a legjobb megoldas ha van utleveled.
2016. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, lehet kikérem legalább lesz, azon ne múljon:)
2016. jan. 22. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Talán komolyabban vennének az emberek ha érthető lenne a kérdésed! Én sem írok helyesen, de nálad szinte minden szó hibás. Ebből meg tudod mi a következtetés..

EU-n belül elég a személyi, ha változás van, akkor hivatalos oldalakról keress infót, itt nem biztos, hogy mindenki tudja a változásokat.. pl. [link] vagy [link]

Az útlevél nem rossz ha van, ha utazol EU-n kívülre. Különben max. arra jó, hogy legyen egy tartalékod ha lejár a személyid vagy ha elveszted, ellopják.

2016. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem pontosan írtad le, beszéli-e a férjed a németet, vagy csak nézi a híradót, mert ami elhangzott, abban szó nem volt útlevélellenőrzésről.

Elég a személyi.

2016. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ferjem felnemet irtam... Telefonrol potyogtem, Ferjem telefonjarol hajnali 1kor faradt voltam elnezest. es nem szeretem a potyogos telefonokat, hisz felreir v mast vesz be es akkor veazem eszre, mikor elkuldtem a kerdest(nekem nokia e7 van billentyuzetes)

De visszaterve erti a nemetet es anyanyelve is.

De kozben mondtak, hogy nem kell utlevel....biztos nagyobb visszhangja is lett volna.........koszonom a valaszokat

2016. jan. 22. 17:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsonak: migransoknal teljes ellenorzes, ujjlenyomat, eloelet stb.... Igy ellenoriznek es megfeleznek egy buszt hirtelen....szoval van utlevel ellenorzes, de nem eun belulieknek...csak jobb megkerdezni:)
2016. jan. 22. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor a vigyorijeleket ki tudod tenni, ugye nem baj ha az előttem szóló szóvá tette a pongyolaságodat?

Amit én hiányoltam, az a helyesírás mellett a gondolkodási, eligazodási képesség. Ezt sem lehet vigyorikkal elintézni.

Csá.

2016. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!