Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatalok, volt már valaki...

Fiatalok, volt már valaki Ibizán? Aki igen, leírná a tapasztalatait? Mennyire lehet felszedni a bulikban külföldi nőket?

Figyelt kérdés
Néhány haverommal nyáron Ibizára mennénk 1 hétre. Olyan 1-2 napot szánnánk a helyi dolgok megtekintésére, de mi főként a strandok, a bulik és a csajok miatt mennénk. Tudom, hogy nagytömeg szokott ott lenni, de általában milyen ott a társaság? Mennyire bevállalósak a nők? Ha úgy van, fellehet szedni külföldi csajokat 1 éjszakára akár a strandról ,akár pedig az esti buliról?

2016. jan. 31. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal már nem vagyok, de néha szoktunk járni, Ibizára is, de főleg Hollandiába.

Vállalkozó vagyok, meg az ismerőseim is, abból tudjuk ezt finanszírozni.

Az "Ibizázás" az inkább ilyen szezonjellegű dolog, ha nagy a hajtás nyáron, unjuk a Balatont, nincs kedvünk a horvátokhoz leugrani, akkor megyünk oda.

Euro van nálunk, sok, nem akarnám leírni, számszerűsíteni, de azokon a helyeken szoktunk megfordulni, ahol a habonyárpis videó is készült.

De nem gyerebenagyon az ibiza.

Inkább Hollandia, ha bulizni megyünk.

2016. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ott a csajok is nyitottabbak?

(akár a szexre)

2016. jan. 31. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Amikor látják a cipőt, órát, inget, érzik a parfümöt, vagy beszélek velük pár szót, és levágják, hogy tele vagyok, azok hogy finoman fogalmazzak, mindenre nyitottak.
2016. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
kérdezt meg Habonyt
2016. febr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Elso lefestette elenk az alom eletet a fejecskejebol :D.

amugy meg ha jo pasi vagy akkor mindenhol fognak rad akadni csajok. Ha csunya vagy akkor felesleges Ibizaig menni hogy majd ott hatha.

2016. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
ne viccelj, szted a csajok miért ne lennének legalább annyira "nyitottak"? az a hely kifejezetten erről szól, kvázi megsértődnek, ha nincsenek naponta szétk--va. akár strand, akár éjszakai élet, igen, mindegyiken ez megy. szal csak hajrá, ha te se az a visszahúzódó nyápic vagy, akkor nyilván naponta döntögeted a csajokat, ettől ne félj.
2016. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!