Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes jogositvany Angliaban?

Ideiglenes jogositvany Angliaban?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs akit megkerdezhetnek ez ugyben, a DVLA pedig annyira segitokesz, mint egy pohar viz ebben az ugyben. Olyan segitseget szeretnem kerni, aki angliaban igenyelt ideiglenes jogsit papir formatumban. Nagyon megkoszonnem!
2016. febr. 10. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan tudni?
2016. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eloszor is ami feltunt, hogy az online verzioban azt kerdezi, hogy az elmult 3 evben hol eltem, a papiron csak annyi van, hogy laktam e az elmult 12 honapban UK-n kivul mashol. Ez hogy van akkor? Masfel eve vagyok Londomban egyebkent. A masik, a vegefele van egy olyan, a masodik oldal vegen, az alairas felett, hogy signing a photo to verify indentity (if necessary). Ez mit takar? Es ki kell egyaltalan toltenem?

Koszi elore is

2016. febr. 10. 16:49
 3/3 anonim válasza:

Csinald az online verziot, konnyebb es olcsobb (£34). Lenyegeben kitoltod, hogy hol laktal az elmult evekben. Pl. 3 honapig XY lakcimen, azelott 9 honapig ZX lakcimen, azelott meg 25 evig in Hungary.


Tovabba minden adatot megadsz amit ker. Mivel nincs angol utleveled emiatt kuldeni fognak postan egy dokumentumot, abba be kell ragasztani egy kis fenykepet (photo booth-okban lehet csinalni, keress ra a neten), majd egy utlevel vagy szemelyi igazolvany kisereteben vissza kell kuldeni a dokumentumot nekik postan. 3-4 het mulva pedig visszakuldik az utleveled vagy a szemelyid a szep kis ideiglenes jogositvanyoddal egyutt. FONTOS! Csak akkor igenyeld (es kuldd be a szemelyid vagy utleveled) ha az elkovetkezendo 2 honapban nem lesz ra szukseged.

2016. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!