Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában NI-számhoz hogy...

Angliában NI-számhoz hogy igazoljam a lakcímemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lakcím igazolás kéne NI számhoz. A barátomnál lakom, aki nem a tulajtól bérel egy szobát. A közüzemi számlákon nincs a neve, a szerződésen nincs a neve. Az enyém még annyora sincs. Dolgozni még nem dolgozok még. Hogy igazolhatom, hogy van tető a fejem fölött? A válaszokat előre is köszönöm! :)

#Anglia #lakcím #UK #ni-szám
2016. febr. 18. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami pedig kell. Lakàs szerződès, nevedre èrkezett hivatalos levèl, stb. Lakcìm igazolò nèlkül megnehezìted a sajàt dolgod.
2016. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyiss bankszàmlàt, pl.

Vagy irass àt egy szàmlàt a nevedre.

2016. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2! Bankszàmla NI szàm nèlkül nincs manapsàg. Szàmlàt a nevedre iratni is csak azzal lehet.
2016. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nevemre érkezett hivatalos levélként akkor jó lesz az, amit ők küldenek ki és vinnem kell amúgy is az interjúra?
2016. febr. 18. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó az amit ok kuldenek. Általában mindenki azt viszi, mert NI nélkul nincs se munka, se bankszámla.
2016. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A baj csak az hogy az a levél sosem érkezik meg. Én vagy 6 embernek intéztem interjút mert a gyér angoljuk miatt nem mertek telefonálni. Egyik sem kapta meg a levelet sosem.

Sőt az egyik úgy ment el végül az interjúra hogy semmilyen papírt nem vitt, mert elfelejtette. És a címet se tudta fejből hol lakik. Megengedték neki hogy telefonáljon és elkérje a címet. Megadták neki a számot..

Én a helyedbe azt csinálnám hogy keresek a neten egy sima nyomtatványt és kitöltöm, mintha az lenne a landlorddal írt szerződés. Annó ezt csináltam, és nem volt belőle gond, mert vegül szóba diktáltam le a címem mivel nem kérték a papírt.

2016. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!