Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elmennétek Lignanoba?

Elmennétek Lignanoba?

Figyelt kérdés

A korábbi években mindig úgy szervezetem a nyaralásunkat, hogy ne a elturistásodott helyekre menjünk, hanem oda, ahol jobban belelátunk az országba.


A tervezett nyaralásunk idején 25 hetes terhes leszek, így hosszabb utat nem mernék bevállalni, viszont nagyon vágyom Olaszországba a tengerhez, még akkor is ha június elején nem lesz ezer fokos a víz.


2016. febr. 18. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

"A korábbi években mindig úgy szervezetem a nyaralásunkat, hogy ne a elturistásodott helyekre menjünk, "


Na most az a baj,hogy Lignano ennek a teljes ellenkezője!Buszok százával viszik oda a turista hordákat!Vagy mennek meguktól kocsival!Rogyásig van magyarokkal,osztrákokkal,lengyelekkel!

És szerintem egyáltalán nem egy nagy szám,se a város,se a víz!Jártam már ott párszor,de egyáltalán nem hiányzik!

Ettől sokkal jobb helyek is vannak a környéken!

2016. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez a probléma, ezért írtam ki a kérdést!


A terhesség miatt nem merek messzebbre menni (igen tudom, hogy parás vagyok). Nagyon sokat küszködtünk, lombikkal sikerült a terhességem, ikreket várunk.


Viszont félek, hogy Lignano csalódás lesz.

2016. febr. 18. 16:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Hova mennél, te mit javasolsz?
2016. febr. 18. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így gondolkodom mint a kérdező. Lignano az a hely ahol lehet napközben fürdeni a tengerben, este fagyizni meg bulizni. De csak ezért szerintem is kár Olaszországig elmenni...


Azon a környéken Caorle és Grado amit ajánlanék. Nagyon szép történelmi belvárosa van mindkettőnek, van élet is nyáron, de nem csak turisták "tömeghelye".

2016. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy (mivel rengeteg látnivaló van a környéken) megcsinálhatjátok azt is hogy autóval elmentek látványosságokat megnézni, amik nagyjából az alábbi helyek:


Grado, Caorle, Aqulleia, Treviso, Miremare kastély, és persze Velence.


Illetve ha Aqulleiaban jársz, akkor megnézheted az őseidet a templom falán, akitől az olaszok féltek :)

[link]

2016. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is Grado-t javasolnam!

A környeken sok latnivalot tudok ajanlani! Ha erdekel írj privatot!

2016. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!