Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görög nászút most?

Görög nászút most?

Figyelt kérdés

Idén júliusban tervezünk összeházasodni a párommal, és ő nagyon szeretne elmenni Görögországba.

Tekintve a jelenlegi migránsválságot, szerintetek biztonságos ez? (valószínűleg busszal mennénk, szóval szárazföldön...)


2016. febr. 27. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mi a terv?

Tengerparton fürdőzés, napozóágyban kamatyolás, vagy katasztrófaturistáskodás. Ha utóbbi akkor tökéletes célpont Görögország.

2016. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, h a katasztrófaturistáskodást kihagynám.

Olvasom, hogy egyelőre mintha a görögökre zuhanna az egész meg a NATO hajókat küld a térségbe...

2016. febr. 27. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, a balaton vagy a tisza tó az értelmi színvonalatokhoz való hely.

Jobb lenne, ha nem mennétek sehova ennyi ésszel.

2016. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fertő még játszik?
2016. febr. 27. 14:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért vannak ott ilyen neogiccses dolgok, amiknek a tövében koccinthatunk egy pohár boroskólával a Névtelen Troll egészségére.
2016. febr. 27. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát, kedves 3-as, tudod én addig nem bírálnék másokat, amíg a Balaton-t és a Tiszát nem tudom nagy betűvel,helyesen leírni.

"Más szemében a szálkát..."

2016. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne a helyesírásomat kritizáld légyszi, hanem a mögötte levő gondolatokat.

Amikor eltérek az általad követendőnek tartott elvektől, azt azért teszem, hogy közérthetőbben kifejezzem a mondanivalóm lényegét. A balaton és a tisza tó azér kisbetű, hogy egyértelművé tegyem a milyenségét.

Főleg olyan helyzetekben, amikor valaki a nászútja kapcsán amiatt aggódik, hogy megpillanthat olyan embereket a teraszáról, akik mindenüket hátrahagyva menekülnek el egy háború elől.

2016. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
A szárazföldre most biztosan nem mennék, de például a Kükládok kiesik mindenféle menekült útvonalból, és több meseszép szigete is van. Santorini szerintem ideális hely a nászúthoz.
2016. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha a nászutatokat -ócsó- buszos úttal tervezitek, akkor a két nap odaúti és két nap visszaúti nyomorgás mellett már eltörpül, akármi is vár ott rátok!
2016. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább repülővel mennék egy szigetre. Ott pedig bérelt autóval, még inkább motorral jó közlekedni. Így az igazi a nászút.
2016. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!