Kezdőoldal » Utazás » Európa » Két személyre 720 ezer forintb...

Két személyre 720 ezer forintból kijön egy Mallorcai nyaralás?

Figyelt kérdés
Repjegy, szállás, kaja, ajándékok, szórakozás stb. :) Válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 28. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Európán belül egy egyhetes nyaralás repülővel, szállodával, éttermi étkezésekkel, vásárolgatással eddig mindenhol kijött fejenként ezer euróból.
2016. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán kijön,az már más kérdés,hogy 720ezerből biztos nem ide mennék!!
2016. febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kettő is.

Én úgy állnék neki, hogy Barcelonába, és Barcelonából keresnék repülőjegyet. Aztán vennék egy Barcelona Mallorca jegyet külön, ez 20-30 euróból kijöhet.

Szállást meg néznék mondjuk a trivago oldalán.

2016. febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a kérdés, gondolom nem nehéz repjegyet meg szállást keresni neten. Mindenhol vannak árak is.

Ennyiből szépen ellehet menni nyaralni Európán belül, de kérdés mennyi időre és milyen szállás, szórakozási lehetőségekre vágysz. 3 hétre 5 csillagos szállodában, business repjeggyel nem lesz elég..

2016. febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azon is nagyon sok múlik, hogy mikor szeretnétek utazni. Mi május végén megyünk és elég olcsón megússzuk. Június végétől viszont már ugyanez a nyaralás kb. duplája lenne... Persze ha az ember elő- vagy utószezonban megy, akkor kockázatot vállal, hogy vajon jó idő lesz-e.


Az egyes városok között is nagy különbség lehet, mert a frekventáltabb városokban drágább a szállás. Valamint az is sokat számít, hogy városközponthoz közeli szállást akartok, vagy megfelel a messzebbi hely is. Meg persze, hogy milyen messze van a szállás a tengertől. Apartman vagy szálloda?


Az étkezés lehet még kérdéses. Étteremben enni drágább, mint Magyarországon. Persze a szállodák kínálnak reggelitől kezdve all inclusive ellátást.


Én személy szerint jobban szeretem utazási irodán keresztül intézni a dolgokat, mert úgy semmire nincs gondom. Nekik van közvetlen charter járatuk, reptéri transzferük, szállás választható ellátással...


Mi már voltunk 4 éve Mallorcán június közepén. Akkor jó meleg volt, de kicsit többe jött ki, mint amennyiért az idén foglaltam. Maga a sziget nagyon szép és kulturált, ezért is megyünk vissza.


Utazáis iroda árai:

[link]


Egyéni szállás:

www.booking.com

www.vacasol.co.uk


Repjegy:

www.pelikan.hu


Mallorcáról pár hasznos infó:

[link]

[link]

2016. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!