Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ibizára menni egyedül?

Ibizára menni egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nyáron elszeretnék menni Ibizára, egyedül. Konkrétan San Antonio lenne a cél, és 8nap amiben természetesen maximum egy kis pihenést töltenék csak a szálláson. A kérdés csak az lenne, hogy egyedül mennyire veszélyes ez a dolog ?
2016. márc. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

??

Áruld már el, milyen veszélytől félsz?

Hogy leégsz a napon vagy elfogy a pénzed? Mert attól jogosan félhetsz :-)

2016. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ ! :) Tehát akkor ha az ember oda figyel, akkor ott sem kell lehet semmi gond ? :)
2016. márc. 3. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el őszintén,te milyen gondra/veszélyes dologra gondolsz??!Igazán érdekelne!
2016. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem mondtam, hogy nem lehet semmi gond: nyilván, ha szóba állsz vadidegenekkel egy éjszakai diszkóban, akkor fennáll az esélye annak, hogy kábítószer landol a poharadban, de ennek itthon ugyanúgy megvan az esélye...


Elég sok múlik azon, hogy viselkedsz, mit szeretnél csinálni. Pl. mivel én zömmel a tenger és a napsütés, pihenés miatt megyek - meg a városnézés miatt - Spanyolországba, engem nem érnek efféle veszélyek. Bááár... Egyszer mentem le a tengerpartra a gyerekemmel és egy "őrült" méhecske felajzva nekirepült a kezemnek és jól megcsípett :D

Még Barcelonában, a Ramblán sem loptak meg, mert "figyeltem" :D

2016. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Személyes véleményem szerint a sznobizmus és a butaság jelentős személyiségromboló.

Hogy ne érts félre, konkrétabban úgy gondolom, ha habonyárpád módjára foglamad nincs arról, hova mész, mit akarsz az életben, csak hallottál arról, Ibiza egy jó hely, valamit elrontottak a tanáraid abban a szakmunkásképzőben.

2016. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha figyelmes és elővigyázatos vagy, akkor nem veszélyes. Ahogy már írták, szórakozóhelyeken azért légy óvatos! Ha idegenekkel ismerkedsz, nem kell feltétlen elárulnod nekik, hogy egyedül nyaralsz. Mondhatod például, hogy a barátoddal/barátaiddal jöttél, csak ők inkább a tengerparton süttetik a hasukat, amíg te inkább kirándulgatsz. Értékeidre is figyelj oda, forgalmas helyeken előfordulhatnak zsebtolvajok.
2016. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ibiza nagyon szép hely. Mi gyerekekkel voltunk, így nem buliztunk, de sehol, semmi rossz élmény nem ért minket. Még a tengerparton sem jött méhecske :) Érdemes nem csak bulizni, hanem bejárni a szigetet.
2016. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !! :)

Mindenképp el szeretnék jutni a legtöbb látványossághoz, nagyon kiváncsi vagyok a szigetre. :)

2016. márc. 5. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány, ám ha az előbbi, akkor én ezt a látványosságot semmiképp nem hagynám ki... :)


https://www.youtube.com/watch?v=mQDUCykpXhE

2016. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!