Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban munkát vállalni,...

Svájcban munkát vállalni, letelepedni valóban most már a lehetetlennel egyenlő?

Figyelt kérdés
"Egyszerű" - nem keresett hiány - szakmákkal, pl. autóbuszvezető, kerékpárjavító (majd később alkatrész értékesítő üzlettulajdonos)?

2016. márc. 5. 12:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
50%
Programozó vagyok, ez mindenhol hiányszakma. Pláne a c meg a ruby. Akárhová mehetek, és megyek is mert szó szerint ki….. a seg…., hogy ott dolgozzak. Mondjuk azért angolul illik közel anyanyelvi szinten beszélni, illetve még legalább egy nyelvet. Magyar nem számít arról nem tudják mi az. Most Ausztráliából nyaldosnak, hogy lécci lécci hozzánk. Tudom szemetül hangzik tanulni kell. Kell egy infó meg rá valami menő Phd és már pitiznek, hogy dolgoz. A Cybernetikát ajánlom az U.O:N-n. Quantum Cybernetic Control of Complex Systems P.H.D szerintem az a jövő. A rendszergazda meg nem informatikus, az olyan izé, ahhoz mindenki ért.
2016. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!