Kezdőoldal » Utazás » Európa » Okozhat ez problémát online...

Okozhat ez problémát online repülőjegy foglalásnál?

Figyelt kérdés

Az oldal csak ékezet nélküli betűket fogad el, ugyanakkor azt olvastam, hogy ha a jegyen és a személyigazolványon lévő adatok eltérnek, megtagadják a beszállást. Okozhat ez problémát?

Illetve a kérdésem még, hogy egy hagyományos hátizsákot felengednek-e kézipoggyászként, ugyanis akkora táskát szerintem lehetetlen találni, amekkorát a honlapon írnak!? A válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 3. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az angol ABC szerinti átírt név alapján kiállított repülőjegy teljesen jó. A lokális karakterek használata nem is lehetséges sok esetben.
2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Az ékezet nem gond.

Hagyományos hátizsákot felengednek kézipoggyászként, és akkora vagy kicsit kisebb táskát, bőröndöt szerintem sokat lehet találni, amekkorát a honlapon írnak.

2010. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megnyugodtam! :) A méret 55x40x20... az 55x40-ig még nincs is baj, fogjuk rá akkora a hátizsákom, de a 20 centi már kicsit neccesebb, ezért nem voltam benne biztos. Ha nem muszáj nem vennék külön táskát erre is.
2010. ápr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!