Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideális úti cél?

Ideális úti cél?

Figyelt kérdés

Európán belül tudnátok ajánlani valami jó úti célt ami mindennel együtt (utazás,szállás,étkezés,szórakozás) kijön 100.000 ft-ból egy főnek olyan 3-4-5 napra.

Nem öt csillagos szállodában szállnék meg hanem hostelben nem vagyok valami nagy költekezős hogy mindenféle szuvenírt meg felesleges dolgokat megvegyek.

Ez lenne az első külföldi utazásom én is sokat olvasgatok neten de kíváncsi lennék mások tapasztalataira, ötleteire is. :) (18)

(Normálatlan, kötekedős válaszadók kíméljenek)



2016. ápr. 2. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Kellene, hogy olvasgass szabadidődben.

Tudod, ezt a tudást nem adják ingyen, igenis oda kell(ene) tenned magad.

Olvasgass blogokat, utazós oldalakat. Ugyan a fapadosinfo blogja nem eget rengetően zseniális, de manapság olvasgatáshoz ők a legjobb ajánlott kezdőoldal.

Aztán próbálj meg szállás metakeresőkön szocializálódni. Hoteslcombined épp jó rá.

Olvass sok blogot, nézegess képeket a kiválasztott helyről.

Egyből nem fog menni, hidd el. Ez a Te feladatod.

2016. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben is írtam hogy sokat olvasgatok neten nézem az ajánlatokat hostelworldon és egyéb helyeken a fapados légitársaságok oldalait is nézem mikor mi kedvező azonban tapasztalata a googlenek nincs én itt ebben kértem segítséget.:)
2016. ápr. 2. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megértetted-e, de nem olvasgattál eleget. Sok sikert ahhoz, hogy az itteni válaszadók tanácsai alapján indulj el. :)
2016. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha első külföldi utad, akkor Prágát javaslom. 3 ezer/éj forint körül találsz már szállást a belvárosban, olcsó repjegyet is (de akár vonattal, busszal is mehetsz), gyönyörű és rengeteg a szórakozási lehetőség, különösen, ha szereted a jazzt.

Az én szívszerelmem Olaszország, Rómában is el lehet lenni pár napig ennyiből, ha nem ragaszkodsz étteremben kajáláshoz és vatikáni látogatáshoz.

2016. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi: ha rugalmas vagy az időponttal, a repjegyportált nézegesd, nagyon jó akciókat ki lehet fogni. Szállást booking.comon, galahotels.comon is érdemes nézni.
2016. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ilyen válaszra gondoltam :)
2016. ápr. 2. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

1 főre 100E forintból Európában szinte bárhova el tudsz menni 3-4-5 napra. Kezdetnek pl Prága, Szlovénia, Erdély, Krakkó stb

A blogok 99%-a meg nagy szart ér, olvass inkább Lonely Planet útikönyveket

2016. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!