Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen különlegesség...

Londonban milyen különlegességek vannak?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazom londonba az osztállyal és ha már ott vagyok szeretnék valami különlegességet venni, olyat ami Magyarországon nincsen. Lehet ez édesség, kaja, pia, tárgy. Tudtok ilyet? Ja és ne legyen túl drága

2016. máj. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy szinte már minden kapható otthon Magyarországon is ami Londonban.

Van pár dolog ami nincs, de ezek nem érdekességek.

Pl:

Galaxy csoki. Nagyon finom, otthon nem kapható, de nem különlegesség, mert otthon sokkal finomabb csokik vannak mi meg itt kint nincs.

Különlegesség talán a szuvenírek ami kimondottan angliás. Ezeknek az ára pár fonttól indul de lehet több 100 font is az ára. Attól függ, hogy mit veszel. Nem tudom neked mi az a " ne legyen túl drága" de London nem arról híres, hogy olcsó város.

2016. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hemingway válasza:
Én kulcstartót vettem mág szeretteimnek, amiken volt busz meg a london eye meg ilyen hírességek. Csokit nem érdemes venni mert itthon finomabbak, de kekszet vizsont érdemes. Kint nagyon finom kekszek vannak, amik itthon nem túl népszerűek. Ruhát még érdemes venni, mert azok elég olcsók kint. London is már eléggé eleurópásodott és igazából azok találhatók meg ott is, amik itthon is!
2016. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem osztálykirándulás lenne, akkor azt mondanám, hogy sört, így viszont nem tudom. Talán ecetes csipszet, azt otthon szerintem nem kapni.
2016. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Online minden csudát kapni már sajnos szóval ez nehéz/lehetetlen.
2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Baker Street-en a Sherlock Holmes múzeumban emlékeim szerint elég jó cuccok voltak ,bár csináltatni gondolom itthon is lehet
2016. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!