Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen helyeket ajánlanátok...

Milyen helyeket ajánlanátok horvátországi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Szép, akár nyugis tengerpartra gondoltam, és jó lenne, ha lenne horgászati lehetőség is (persze mindenhol van, de olyan helyre gondolok, ahol szoktak is fogni).

2016. máj. 20. 19:09
 1/9 anonim válasza:
lopar nagyon szep dubrovnik kicsit messzebb van de gyonyoru, opatia is szep palyan vegig ki lehet menni
2016. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Makarskai riviéra nagyon szép, bár nyugisnak nem nevezném, elég népszerű. Talán ha a kisebb szigeteken, pl. Višen próbálkoztok.


Horgászhelyekről passz.

2016. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem, Vis pont hogy híres horgászhelynek is számít. A sziget maga gyönyörű, szóval próbáld meg azt.
2016. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 20. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól akarod érezni magad, akkor valami jó kis nudista strandot ajánlanék, esetleg félreeső öblöket. (Krk-en, Baska környékén nagyon jók vannak.) Próbáld ki, nem fogod megbánni.
2016. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Krk-re gondoltam, imádom a sok kis öblöt, sokszor volt, hogy csak mi voltunk egy öbölben.
2016. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Isztria: Porec, Rovinj, Pula stb...nagyon szép helyek vannak ott, és nincs is messze.

Én kifejezetten imádom pl. Porec óvárosát, és strandjait. A horgászatról nem tudok sajnos nyilatkozni.

2016. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Brac szigete, Supetár.


Split

2016. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Split: Kasjuni és Bene strandok nagyon jók, csak hirtelen mélyül a tenger.

Szlovén partszakaszon (kb. 15 km-re Horvátországtól) ajánlom Neked Izola városkát. Ott lehet horgászni, strandolni és elég nyugis hely.

2016. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!