Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba utazok. Miket vigyek...

Londonba utazok. Miket vigyek feltétlen magammal? Mennyi pénzt érdemes beváltanom?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton Londonba utazok 1 hétre.Arra gondoltam, hogy viszek magammal hűtőtáskát, ami tele lesz kajával (felvágottak,pizzakrémek, vaj, majonéz, virsli, pár konzerv.. stb).Ételekből ennyit gondoltam, de nemigazán tudom, hogy mit vehetnék meg kint, és mit vigyek ki.

Technikai cuccokból elemtöltőt viszek, plusz laptop,fényképező, telefon.Ha nem találok áram átalakítót akkor szerintem kint veszek.

Kint semmilyen ellátást nem kapunk, csak a buszozgatást és a szállást.

Van még valami amit feltétlenül kellene még betennem? Vagy amit ne vigyek?

És kb mennyi fonttal számoljak erre a hétre?


2010. ápr. 10. 13:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
esernyő de már visszaértél rég :D
2010. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen igen.. De képzeljétek egy csepp eső nem esett.. sőtt.. tök meleg volt.. habár sok szép fújt..és elkelett egy vékonyabb kabát vagy pulcsi..

Az arcunk az szabályosan leégett.. :D

A British előtt napoztunk :D

2010. máj. 16. 21:59
 13/16 A kérdező kommentje:
*szél
2010. máj. 16. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:

Én megmondtam... de általában hisznek az emberek az előítéleteknek, mint valakinek, aki Londonban él... no comment.


Örülök, hogy jól érezted magad.

2010. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szia, végül körülbelül mennyit költöttél? s körülbelül mire? köszi előre is :)
2012. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

szia. hát már 2 éve volt, de arra emlékszem, hogy a múzeumbelépőkre több mint 10 ezret adtam ki (bár ez fakultatív volt), meg még 120 font el ment kajára meg szuvenírre :D végül nem vittem se laptopot se hűtötasit.. az 1 napos busz útra 5-6 szenya, az innivalóval meg jól megjártam, mert 1 üveggel vittem a buszra, a többit a bőröndbe hagytam,elfogyott,végül a benzin kútnál csak 7 decis kóla volt kb 1000 forintért -.-

Tavaly ugyan ennyit vertem el 3 nap alatt olaszországban a tengerparton :D

2012. jún. 14. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!