Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba megyek és azt hallott...

Londonba megyek és azt hallottam, hogy oyster card-dal érdemes utazni. Mennyibe kerül egy hat naposat veszek?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan juthatok hozzá? Hogyan kell feltölteni?

Tudna vki írni nekem egy egyszerű használati utasítást?

(Kicsit megkavarodtam már)



2016. jún. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Paypass-os bankkártyád nincs?
2016. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van :)
2016. jún. 8. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell Oyster kártyával bajlódnod, a Paypass-t ugyanúgy tudod használni, mint az Oystert, ugyanazzal a tarifával számolódik.
2016. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 hetes oyster kartya 21 font, csak buszra hasznalhato ( meg van melyek keruleteken belul), pl ha vonatozol kulon jegy kell vagy penz a oysterra. Ha irsz privit hogy merre szeretnel menni..leirom a legegyszerubb megoldast eltem kinn 2 evet enis.
2016. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En vagyok az utolso hozzajutsz allomasokon illetve SUN nevezetu kis boltokban (altalaban Indiaiake a bolt), ott helyben fel is toltik, van napi jegy is.
2016. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!