Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lido di Jesolo melyik partszak...

Lido di Jesolo melyik partszakasza (kb) a legtisztább?

Figyelt kérdés
Mi a jobb oldali részen (nyugati) , majdnem a legutolsó szállodában voltunk tavaly, de ott a víz tele volt kosszal, hínárral. Idén is oda szeretnénk menni, csak esetleg egy tisztább részre (ha van). Illetve ha szállodát is tudnátok javasolni, ami nektek bevált, azt megköszönném.

2016. jún. 12. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Ahol ti voltatok, azt konkrétan nem ismerem.

Viszont az a gyakorlat, hogy a partszakaszok legvége a legelhanyagoltabb rész, mert többnyire a kutyásoknak van fenntartva.

Aki kicsit is igényesebb, az nem a kutyakakás strandon nyaral....

2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem találkoztam egy darab kutyaürülékkel sem a nyaralás során, sőt még kutyával sem. Talán 2-őt ha láttam, azokat sem közvetlenül a parton, hanem a sétálóutcában. Ha ismernél egy kicsit is, tudnád hogy mennyire igényes a családom, de így, szerintem jobb lenne ha nem ítélnél meg a nyaralásunk helyszíne alapján. A part egyébként teljesen tiszta volt csak a vízben volt sok hínár és kicsit zavaros volt. Várom a választ valaki olyantól, aki esetleg volt is ezen a helyen!
2016. jún. 15. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha nem voltatok vele megelégedve, akkor miért kell idén is odamenni?
2016. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

" Ha ismernél egy kicsit is, tudnád hogy mennyire igényes a családom"


Akkor miért a strandvégi "létezőlegóócsóóbb" hínáros és "koszos" hotelbe mentek??


Van ott még vagy 10ezer másik csili-vili hotel ami kifogástalan.

Csak persze annyira már nem vagytok "igényesek", hogy meg is fizessétek.

2016. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel még soha nem voltunk ott, nem tudhattuk, hogy mennyire tiszta. A szállás nem csili vili volt, de teljesen normális, tiszta, és megfizethető. 3 csillagos szállodában voltunk. Az igényesség meg tudtommal nem azt jelenti, hogy megveszünk minden méregdrága dolgot. Azt ész nélküli költekezésnek hívják. Köszönöm mindenkinek hogy osztotta az észt bunkó és roppant barátságtalan stílusban. Igazán hasznos volt...
2016. jún. 23. 21:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azt nem tudom miből szűrted le,hogy a szálloda volt koszos. A vízről beszéltem a kérdésben. A szállással teljesen elégedettek vagyunk.
2016. jún. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!