Kezdőoldal » Utazás » Európa » A barátom kint él Norvégiaban...

A barátom kint él Norvégiaban és úgy néz ki, hogy ki mennék hozzá ha nem találok munkát meddig maradhatok kint?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Norvegia, konzuli szolgalat - ez a harom szo googlebe beut, es a feljovo kormanyportal leirasa az orszagrol minden kerdesedet megvalaszolja (rengeteg hasznos infoval egyetemben).
2016. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem olyan kellene ha nincs munkám meddig maradhatok. Vagy lehet hogy ott van csak vak vagyok. :(
2016. jún. 27. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
"Magyar állampolgárok érvényes útlevél, vagy érvényes személyazonosító igazolvány birtokában vízummentesen beutazhatnak Norvégiába, és három hónapig tartózkodhatnak az országban." - konzulatasi linken (2 talalat a konzuli szolgalat utan nalam) itt van vilagosan leirva. Ne haragudj, de ennel sokkal nagyobb "tajekozodasi kepessegre" lesz szukseged egy teljesen idegen orszagban, mint egy szimpla google kereses, de meg ez se jott ossze eddig.
2016. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem nem kioktatást kértem, hanem segítséget.. Nem volt kötelező valaszolnod de azért köszönöm a valaszodat:) szia
2016. jún. 27. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem oktattalak ki, inkabb tanacsoltam, de elnezest ha megbantottalak. Csak mivel ugy lattam hogy egy ilyen egyszeru kerdesben sem boldogulsz, nem art tisztazni hogy kulfoldre koltozes eseten ennel sokkalta bonyolultabb kerdesek fognak meg felmerulni (raadasul nem is magyarul), es mar latszolag ezzel is nehez megbirkoznod ha nem adnak mindent a kezedbe. Vagy majd a norveg hivatalban ulve tartozkodasi engedelyt intezve is a gyakorira fogsz irni, ha valami nem oke? :D erre celoztam.
2016. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért mert én ezt nem találtam meg nem vagyok gyökér de köszönöm mint mondtam a témát lezártam köszönöm a "segítségedet" szia
2016. jún. 27. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Szivesen a segitseget. Idezojel nelkul mellesleg. Ugy meg nem nehez nem talalni valamit, ha nem is keresed (nem eldugott info, google "norvegia tartozkodas/konzulatus").
2016. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De idéző jeles mert még most is lekezelő vagy. Gondoltam hátha valaki saját tapasztalatot el tud mesélni nem ismersz de sértegetsz. M1
2016. jún. 27. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
De milyen tapasztalatot szeretnel? Egyszeru beutazasi szabalyozas, ehhez nem kell semmilyen tapasztalat. Sertegetni nem sertegettelek, csak megfigyeltem hogy ezek a dolgok nehezkesen mennek neked, igy erre gyurjal ra mert a burokracia mindenhol az, nem fog segiteni semmiben, neked kell kiasni minden infot mindenhol.
2016. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!