Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair repülőjegy visszaváltás?

Wizzair repülőjegy visszaváltás?

Figyelt kérdés
Hétfőn foglaltam le, ki is fizettem, tehát tegnap, de már aznap megbántam mert ez egy elhamarkodott döntés volt. Tényleg nagyon drága visszavonni az egészet? Vagy ez hogy megy? Valaki csinálta már?

2016. márc. 22. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Lemondhatod, de 16.000 Ft a törlèsi dìj. Ha dràga jegyet vettèl, megèri lemondani, amùgy csak simàn hagyd a francba.
2016. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
13 ezer ft volt oda-vissza. Tehát akkor jobb, ha hagyom?
2016. márc. 22. 22:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2016. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bruxelles?
2016. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem
2016. márc. 23. 10:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Miért akarod lemondani?

Törökország, Egyiptom vagy valami hasonló veszélyeztetett ország?

Nekünk áprilisra szól a jegyünk, de nem mondom vissza: nem azért, mert úgy gondolom, hogy velünk nem történhet ilyen, hanem mert talán kevésbé veszélyeztetett helyre megyünk.

Amúgy Tegnap a brüsszeli gépek közül pl. a Wizzair járatok rendben leszálltak - mert nem arra a reptérre járnak.

2016. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért. Tesómhoz mennék, de már voltam egyszer és már közel sem lenne olyan jó. Meg mindenen felhúzza magát.
2016. márc. 23. 16:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom arra van-e lehetőség eladni valakinek a jegyet(névátírással). Nem csináltam még ilyet, nem tudom hogy működik, de talán így nem buksz vele annyit. :)
2016. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Elvileg nem rossz ötlet, de:


"Névváltoztatási díj a wizzair.com-on keresztül Járatonként, utasonként 13 950,00 Ft"


Ez csak akkor érheti meg, ha jelenleg egy irányban 20 ezer ft-nál drágább az a jegy, amivel menne az illető. Pl-. ha jelenleg 40 ezer ft környékén van a jegy, akkor simán megéri megvennie valakinek akár átírással is, mert akkor oda-vissza 80 ezer helyett megvan neki 20-20 ezer=40 ezerből.


Kérdező, azt javaslom, nézd meg, mennyibe kerül az adott időpontra jelenleg a jegy, s ha drágább 20 ezernél, akkor próbáld meg eladni pl. Vaterán, csak ne felejtsd el odaírni, hogy névátírással!

2016. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ááá, szerintem elmegyek, ha már megvan, nem bonyolítom.

Úgy látom semmi lehetőség nincs amin ne buknék. Akkor elmegyek inkább.

2016. márc. 24. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!