Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában a Fiumicino-ról...

Rómában a Fiumicino-ról hogyan jutok be a belvárosba?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy vannak buszok, vonat,de ezek után hogyan tudok majd tovább menni a szállodába?


Taxi? Tömegközlekedés? Egyedül utazom, autót nem bérlek.


Köszönöm előre is a segítséget!



2016. júl. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leonardo expresszel (vonat) beérsz a Termini pályaudvarra. Ott van egy buszállomás, metro vagy sétálsz.
2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van a Leonardo Express, az 14 euró, ami elég drága cserébe viszont 32 perc alatt a Termininél vagy. De van egy másik vonat, ami nem visz be a Terminibe,csak kicsivel hosszabb az út (48 perc) de csak 8 euró. Tiburtináig kell menni, ott van metróállomás, onnan bárhova eljuthatsz. Az a 16 perc különbség pedig nem hinném, hogy érne 6 eurót :D

Taxi egyedül drága, egységesen 65 euróért visznek be Fiumicinoba, a vonat legjobb, negyedóránként jár és légkondis meg modern.

2016. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom az előttem válaszoló olvas-e, vagy csak publikál.

Ha elolvasná a linet, amit betettem, láthatná, hogy a Terravision busz 4 euró.

2016. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a honlap, amit belinkeltél nem aktuális árakat mutat, azért írtam választ...
2016. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!