Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás augusztusban Franciaors...

Utazás augusztusban Franciaországba. Mindenki le akar beszélni. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A repjegyem is megvan már 1 hónapja, aug. 1-jén megyek, ha az Air France-nál sztrájkolók másképp nem gondolják.


Rendszeresen utazom Fr.o.-ba, idén is kétszer voltam, tavaly ősszel is, amikor az újkeletű terrortámadás után mindenki megijedt, és mindenhonnan az folyt, hogy megerősített biztonsági felügyelet a reptéren, ne merjek menni. Nem volt semmi, egy darab plusz őrt se láttam.


Mostanság azonban picit elszaporodtak ezek az incidensek, Párizson kívül is. Én Bretagne-ba mennék, átszállással a CDG-n.


Hagyjam rá az aggodalmaskodó környezetemet, és merjek gond nélkül menni továbbra is? (1 hónapra) Nem nézek TV-t, ha a család és az ismeretségi köröm 90%-a nem próbálna a hírek fényében visszahúzni, nem is gondolnék bele kétszer.



2016. júl. 28. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Az a bizonyos cowboy is előre jó ötletnek tartotta, mikor lórol ugrott a kaktuszbokorba.
2016. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Évtizedek óta élek Franciaországban, átéltünk már náhány krízist.

Párizsban is laktam vagy húsz évig.

Majdnem minden nyáron, mint ahogy idén is, legalább két hetet töltünk Bretagne-ban, mert az egész család imádja.

Ha állandóan félne az ember, nem lenne ideje élni.

És ha jól meggondolom, a négy fal között is érhet baj, de erre sem gondol az ember örökké, mint ahogy a franciák sem hagyják magukat megfélemlíteni.

Persze ezt Neked kell eldöntened.

De toute manière, bonnes vacances! :)

2016. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En Isztambullal vagyok ugyanigy. Havonta megyek oda, de mindenki meg akar gyozni rola hogy epp a kovetkezo alkalommal fogok meghalni.
2016. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban nem először mész oda, akkor mondhatod magadnak, hogy lényegesen világlátottab, a világ dolgait jobban mégítélni képes vagy, mint az a sok buta magyar ember, aki a tévét nézi, nem utazik és butaságokat beszél.

Indulj neki bátran.

2016. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj csak. Nagyobb az eselye, hogy itthon ut el egy auto vagy a fejedre esik egy tegla, mint hogy ott folrobbantsanak.
2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Továbbra is tartom egyébként magam az utazáshoz, de jól esett egy pár megnyugtató válasz.


Ha az átlag hazai TV-néző rokonaimnak és környezetemnek igaza volna, már többszörösen halottnak és fertőzöttnek (minimum H1N1, ebola, Zika, stb.) kéne lennem az elmúlt pár évben, Mo.-n kívül töltött alkalmaim miatt.

2016. júl. 28. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En is tobb mint egy evtizede elek itt, ebbol majd 9 evet eltem Parizsban. Es meg elek, pedig sokat repkedek is :)

Szoval szerintem no para, egy tegla is a fejedre eshet barmikor...

En jonnek (mennek) a helyedben.

2016. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De szerencsés vagy, hogy megadatik ez a lehetőség! Esetleg rokonok élnek kint, hogy ilyen gyakran mész?

Én nagyon szívesen utaznék el megint Franciaországba, csak sajnos most nincs rá keret. A helyedben tuti mennék, nem a lehetséges veszélyek tartanának vissza. Ennyi erővel bárhol, bármikor lehet bármi bajod! Szóval menj, és je te souhaite un très-très bon voyage et de bonnes vacances !!! :)

2016. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvan a jegyed, akkor emiatt semmiképp ne mondd le az utat szerintem.
2016. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!