Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Barceloná...

Mit érdemes megnézni Barcelonában?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok barátokkal mennénk Barcelonába és öttleteket szeretnék kérni :) Aki volt már mit ajánl? Persze a Hop On- Hop Off busz tuti, de ilyen kevésbé ismert dolgokra is kíváncsiak lennénk :D

2016. szept. 26. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha bemennél a könyvtárba, tudod, az a ház amelyiknek sok ablaka van és rengeteg könyvet tartanak benne, egészen biztosan adna neked a könyvtáros néni Barcelona útikönyvet.

Ha ennél lustább vagy, de a telefonodat nem vagy rest nyomkodni (nem vagy az, mert kiírtad a kérdésedet), akkor jó szívvel ajánlom a tripadvisor ide vonatkozó oldalát.

2016. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést ide, mert mint mondtam, a rejtett dolgok érdekelnek. Van 3 Barcelona könyvünk mind ugyan azokat írja, nem írnak benne a véletlenül megtalált parkokról meg az eltévedt turista által felfedezett kis gyöngyszemekről. Plusz egy könyv mindenről azt írja, hogy fantasztikus, hisz azért rakták bele, de a valóságban ez nem így van.
2016. szept. 26. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre van ott a második javaslat a tripadvisor.
2016. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha nem tudsz angolul, akkor szívás, de a tripadvisorhoz képest itt nem várhatsz semmit. Itt esetleg ír neked, egy vagy két ember Barcelonáról. Több nem fog. A tripadvisoron meg van 40 ezer bejegyzés Barcelonáról, durvan 2500 ötlet arra, hogy mit csinálj, hova menj, kalauz 3 napra, 1 napra, ingyenre, vásárlásra, romantikázásra, gyalogosan, a megszokott ösvényről letérve stb.

Szóval ahhoz képest itt kérdezni kb. felesleges.

2016. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!