Kezdőoldal » Utazás » Európa » Már egy ideje külföldön...

Neked_csak_egy_lany kérdése:

Már egy ideje külföldön tanulok, egész pontosan két és fél hónapja, de nagyon egyedül érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam, mivel itt a legtöbb lánynak megvan a saját társasága, és nem annyira beszlem jól a nyelvet. Az otthoni barátaimból alig keres valaki ezért nagyon sokat szoktam sirni szinte minden nap viszont az oktatas nagyon jo szinvonalu cask tenyleg nagyon egyedul erzem magam szerintetek erdemes lenne feladnom es hazamennem vagy tartsak ki? legkesobb juliusban vglegesen hazmahetek de az meg rengeted ido

2016. nov. 10. 16:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Igazából te választottad ezt! Szerintem, ha belekeztél ne hagyd annyiban! Családdal nem tudsz skypeolni? Vagy kolis vagy? Szobatárs? Szerintem, ha nem tudsz barátkozni akkor tanulj többet, sportolj, vagy csinálj bármit amivel emberek között lehetsz!
2016. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már, inkább használd ki a lehetőséget! Tanulj, ismerkedj, menj várost nézni stb.

Magyarok is vannak ha nem megy annyira a nyelv. Csak rajtad áll. Gondolom nem sírni mentél ki.

2016. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? ez milyen suli, általános, college vagy egyetem?

Én jelenleg college-ba járok és hasonlóan érzem magam. Elég jól beszélem a nyelvet ahhoz, hogy órán ne legyen probléma, viszont társaságban már nehezebb megérteni a többieket. Engem az motivál, hogy csak ideiglenes ez az időszak és olyan egyetemre szeretnék menni amilyen szak Magyarországon nincs. Én már csak ezért sem megyek haza.

2016. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!