Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy angliai utazást mennyiből...

Egy angliai utazást mennyiből lehetne kihozni 2 főnek?

Figyelt kérdés
200 ezer Ft-tól már lehetséges? Tudom,függ a repülőtől meg minden,de ha egy fapados járatot nézünk meg egy olcsó szállást mondjuk 1/2 éjszakára,akkor az mennyi lenne? Persze ha már ott van az ember,akkor kell költőpénz,meg belépőjegyekre is,de ha ezeket nem számoljuk hozzá,csak a szállást meg repülőt,akkor kijönne 200 ezerből?

2016. dec. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ez kb: 550 Font átszámolva. Sokat számít az igényetek, hogy mi az ami még bevállalható.

Az is számít, hogy mikor utaznál.

Nagyjából 2 személyre oda-vissza a repülőjegy 100 ezer forint lesz vagy akár több. Az kb: 275 font, vagyis a fele már el is ment.

Bokking.com oldalon egy hostel 2 napra 90 font. (bár én tuti nem mennék hostelba) A többi ami marad az elég kajára. Múzeumok ingyenesek. De jó ha tudod, hogy ez tényleg a legolcsóbb, legigénytelenebb 2 nap lenne.

2016. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Londonba megyek január végén. A repjegyem oda-vissza 14 ezer ft volt, a vonatjegy a reptérről Londonba oda-vissza 10e ft. A nagy költség kint a tömegközlekedés és az étkezés. Szállást bookingon lehet olcsón kifogni, nekem azt hálistennek nem kell fizetnem (most megyek nyolcadszorra, sose volt több a repjegyem oda-vissza 20e ftnál)
2016. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 200-ból ki lehet hozni.
2016. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem egy konkrét példát:

2017.02.02-04. (2 éjszaka) 2 főre:

Wizzair repjegy: 32e Ft

Easybus jegy a városba: 8e Ft

Phoenix hotel reggelivel: 65e Ft

3 napra travelcard: 28e Ft


Ez összesen 133e Ft, a maradék 67e Ft-ból simán kijön a kaja és még pár apró ajándék is! :-)

2016. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!