Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au pairként Angliában? Mennyib...

Au pairként Angliában? Mennyiből lehet megélni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy kisebb itthoni au pair ügynökséghez, elküldtem az anyagom, beszéltem velük, stb. De közben regisztráltam az aupairworld.com-ra amiről sok jót hallottam. Nyilván ügynökséggel kimenni biztonságosabb, de ott általában 2-3-4 gyerekre kell vigyázni, itt viszont sok egy gyerekes család is van. Már írt is egy apuka, viszont ő csak 50 font zsebpénzt ajánl fel, míg az ügynökségnél 90-100 font hetente. Ugye teljes ellátás, és nem kell lakbért, rezsit fizetni egyiknél sem. Az lenne a kérdésem leginkább, hogy mennyiből lehet így megélni Angliában, főleg London és közelében?

Valamint, arra gondoltam, hogy ha olyan családot találok, ahol sok szabadidőm lenne, ott vállalhatnék valami részmunkaidős állást, ez lehetséges mondjuk 4-6 órában arrafelé? Nem tökéletes az angolom, de mindent megértek.



2016. okt. 19. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 50-100 font az csak zsebpénz. Nem munkaviszony. Megèlni nem lehet belőle. Az aupairkedèsnek nem is az a célja.
2016. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel "megélned" nem kell, mert a lakhatásod, meg az étkezésed biztosított, ezért az 50-100 font böven elég.


Viszont az au-pair-kedés mellett nem dolgozhatsz mást!

2016. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érhetően leírtam, hogy a lakhatásért és az ételért nem kell fizetni. Szerintem félreértettétek a kérdésem. A "megélni" kifejezést úgy értettem, hogy ezen kívül mennyi pénz szükséges. Szóval 50 font mire elég egy héten? Mert szimpatikus a család, csak nem tudom, hogy mennyire reális ez a zsebpénz, mivel minden ügynökségnél 100 font. :)

És sok profilon le van írva, hogy szabadidejében vállalhat az au pair munkát, ha szeretne :)

2016. okt. 19. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
50 font kb mindenre elég hetente. Plusz hogy csak egy gyerek van az nagy előny, sokkal kevesebb gond van. Kérdezd meg hogy mellette melózhatsz e ha nagyon akarsz.
2016. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt nem írtam, hogy a kislánnyal lenne ott közös szoba és közben átgondoltam, ez nekem annyira nem lenne oké, hiába aranyos, meg stb. Egyébként nem úgy nézem, hogy a legtöbb pénzt kapjam a legkevesebb óráért, csak nem szeretnék egy olyan helyre menni, ami utána kényelmetlen. Írtam most pár családnak én is. Mondjuk egy anyuka kb. 5 perc után visszaküldött egy negatív reply-t, de nem írt bele semmit, csak az automatikus üzenet jött. :\
2016. okt. 20. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vallald el 50 fontert. Talalsz aupairworld-on olyat, aki tobbet fozet. Es igen is dolgozhatsz mellete mast.
2016. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, amúgy nem vállaltam el. Közben írtak jó páran, meg én is írtam egy családnak,úgyhogy jó lesz ez :D
2016. okt. 29. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!