Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hétfőn utazunk egy hétre...

Hétfőn utazunk egy hétre Tenerife-re két kisgyerekkel. Milyen ruhát cipőt (szandált? ) parkoljunk? Egyéb ötlet? Naptejre szükség lehet ebben az időszakban ott?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Tenerifen ilyenkor a nalunk késő tavasznak megfelelő idő van....nappal huszonegynehány fok ejjel meg tizenegynehany!ugyhogy naptejre nem hiszem higy szukseg lesz ha csak nem extra erzekeny a börötök!

En minden keppen zart cipot pakolnek oda es nem szandalt

2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól írja az első. Max 22-23 fok lesz nappal este meg hűvös idő. Mintha kellemes tavaszi idő lenne. Egy biztos. Kánikulára, fürdésre ne nagyon készüljetek mert nem lesz.

Így naptejre nincs szükség, és inkább zárt vagy sportcipő legyen, mert eső is várható.

2016. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor is marha erős tud lenni a nap, én égtem már meg a nyakamon januári kétórás séta során. Volt 26 fok is.

KEllemes idő lesz, széldzsekivel készülj estére, amúgy napközben pólós idő lesz.

2016. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ti nem is vagytok hajlamosak a leégésre, a két kisgyerek miatt mindenképpen vinnék naptejet, az enyhébb hőmérséklet mellett is erős lehet időnként a napsütés.


Vigyetek pólót, rövidgatyát, de ugyanakkor pulóvert, kisebb kabátot, hosszú nadrágot is, estefelé szükség lesz rá. Én szandált nem vinnék, de én azt amúgy is csak hőségben szoktam viselni, ha te 22-23 fok körül is felveszed és az a kényelmesebb, akkor vihetsz.


A gyerekeknek vinnék valami vékonyabb (tavaszi, nyári) sapit, napközben az esetleges erős napsütés ellen, este meg a hűvös ellen, ha nagy szél fúj, ne bántsa a fülüket.


(2 éve voltam január végén Tenerifén. Napközben pólóban melegem volt, este pulcsiban fáztam, és nagyon erős szél fújt.)

2016. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naptej kötelező, ha nem akartok szénné égni. Természetesen fürödni is lehet, a legtöbb szállodai medence fűtött.
2017. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel az idő csodálatos volt. Egy nap volt kicsit borúsabb az idő de az sem egész nap. Nyári ruhákban voltunk egész nap meg egy flipflopban. Volt szeles nap is de erős napsütés volt igy nem volt zavaró. Naptej kellett.

A hotel medencéje viszont nem volt fűtött de mivel volt wellness részleg igy ott uszkáltunk a gyerekekkel. Nagyon szuper volt minden!

2017. jan. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!