Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg olyan nagy szám...

Tényleg olyan nagy szám Velence, érdemes olyan sokat utazni érte?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem BP. ről indulnánk..vidékről.A legtöbb társassutazás viszont a fővárosból indul.Sok helyen olvastam, hogy este utaznak buszon, reggel odaérnek,városnézés napközben, az éjszakát szintén a buszon töltik, és 3. nap érkeznek haza.nem túl fárasztó ez így?
2017. jan. 12. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én voltam többször és továbbra is tetszik. Én nem mennék karneváli időben (voltunk egyszer), kifejezetten nagy a tömeg, zavaró. És az időjárás is bizonytalan. Inkább valami kevésbé turistás időszakban menjetek.

A harangtoronyba mindenképp érdemes felmenni, és kihajózni a kisebb szigetekre: Murano, Burano, stb.

A sok buszozás valóban fárasztó, keress repülős utat, vagy olyat, amelyik hosszabb tartózkodást kínál.

2017. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én sem vagyok már épp fiatal,a 30. házassági évfordulónkra gondoltam, hogy elmennénk.De a férjemnek nincs nagy kedve hozzá,ő nem olyan romantikus mint én,és nem is nagyon érdekli.Ezért gondolkoztam rajta, hogy kellemes emlék lenne e vajon mindkettőnknek.

2017. jan. 13. 05:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, akkor ne egy ilyen útra menj, amit leírtál. Próbáljatok több időt eltölteni Velencében, akár nem ott lakva, hanem Jesoloban. Nekem nagyon tetszett Velence, többször jártunk már ott, idénre is tervezek egy egynapos mászkálást. Velencében mindig sokan vannak, de lehet sétálni, bámészkodni, Muranora (az üvegműves sziget), Buranora átkirándulni, szerintem hangulatos. Érdemes megnézni a fapados repülőjáratok árait is, az Easyjet repül Velence repülőterére, a Ryanair pedig Trevisoba, ami nincs messze Velencétől.
2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van aki írta, hogy elég volt neki egy délután... Én meg eddig hatszor voltam ott és mindig találtam ott új felfedezni való dolgokat, sőt még a következő utazáshoz is már megvannak az ötleteim. Még is azt ajánlom, hogy ha nem érdekel Velence, akkor nem menj oda. Nem fogod élvezni és nem fog tetszeni se neked. Ahogy írták, sok ember van, és néha az illatok sem olyanok mintha parfümszalonban járnál. Ha nem érzel késztetést, egy ilyen gazdag történelmű város megismerésére akkor inkább csak a tengerpartot tudom ajánlani neked... kifeküdni és bámulni a vizet.
2017. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Engem érdekel,a férjemet nem...ezt írtam.
2017. jan. 13. 15:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet neked tetszene, neki meg nem... fordult már elő ilyen.
2017. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!