Kezdőoldal » Utazás » Európa » A 3 rossz közül melyiket...

A 3 rossz közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Több családdal, gyerekekkel készülünk nyaralni. 3 gyerekbarát hely körül akarunk választani (1-től 12 évees korig lesznek velünk gyerekek): Bibione, Jesolo, Rimini. Nekem igazán egyik hely sem tetszik képekről, jobban szeretem a sziklás partokat, de szeretném ha a gyerekek érzenék jól magukat. A 3 hely közül melyik a szebb?
2017. jan. 23. 10:57
 1/10 anonim válasza:
Mindharom gyonyoru hely. Szerintem a legszebb az elso!
2017. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Én sem választanám egyik helyet sem, nem a szépségükről híresek. Menjetek a Cinque Terre valamelyik falujába, vagy az Amalfi-partra. Mindkét partszakaszon rengeteg apró öböl van, ahol látványnak ott a rengeteg szikla körülötted, és a gyerekek is kényelmesen tudnak strandolni.
2017. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Igazabol mindegy hova mentek.....mindegyik ugyan az a turistagettó....
2017. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

riminiben nem voltam, de Jesolo es Bibione kornyeken sokat. En a helyetekben kicsit nyugatabbra mennek, kozelebb Velencehez, Cavallino es Punta Sabbioni koze valahova. Ott sokkal kisebb a tomeg, tobb hely van a parton.


Kisgyerekekkel idealis a homokos tengerpart es sok egyeb szorakozasi lehetoseg van.


Nyilvan ez a kornyek nem a termeszeti szepsegeirol hires, de nem is baj, ha az ember tengerre, homokra es melegre vagyik :)

2017. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rimini szerintem nem rossz, jobb mint az első kettő. Széles, homokos tengerpart, lehet napközben is kirándulgatni: San Marino, Ravenna pl. Csak az van a legmesszebb.
2017. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Rimini gazdag történelemmel rendelkező több mint 2000 éves város több érdekes látnivalóval is a közelben, Bibione meg Jesolo 20. századi üdülőváros.A tengerpartjaik hasonlóak (Rimini déli részén hullámtörősek.)

Az aki turista gettónak tartja az jellemzően ki sem mozdult a tengerparti szállodájából és a strandról, mellette összehasonlítási alapja sincs a másik két hellyel.

Rimini

[link]


Ha pedig meguntátok a városban csatangolást közelben ott van San Marino, San Leo, Ravenna és Urbino is remek kirándulási lehetőségnek (amennyiben kultúra is érdekel titeket.)


Ha pedig kicsivel hajlandóbbak vagytok még délebbre menni, Riminitől ,ár tényleg nincs messze (120km) Sirolo, amely ezen a partvidéken az első igazi tagolt tengerparttal rendelkező város, ahol remek homokos stand mellet köves és gyönyörű sziklás parttal is rendelkezik. Erről meg itt találsz albumot:

[link]

2017. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor én Riminire fogok szavazni. Az a baj, hogy már írtam, nagy társasággal megyünk, nincs olyan, hogy én döntök. Ez a kirándulás másról fog szólni, de Riminiben az szimpatikus, hogy elmehetünk a közelbe kirándulni, ezt akár a többiek nélkül is.
2017. jan. 23. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is arra szavaznék... Bibione, Jesolo teljesen új építésű nyaralóhely (azért Jesolo esetében van egy kisebb "óváros" néhány kilométerrel beljebb, mert maga a nyaralóhely az a Lido di Jesolo) de történelmi emlékeket ott ne keress. Előnyük, hogy viszonylag közel van Velence..és itt nagyjából ennyi is... Lehet kirándulgatni a lagúnavidéken (természetvédelmi területek, madárles,maga a lagunavidék a horgásztanyákkal, lehet nagyokat bringázni... a természetkedvelőknek érdekes program lehet ez is.) Azért Rimini ennél jóval többet kínál mint kint heverni egész nap a strandon.
2017. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül Riminit válaszd!
2017. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bibione:) Én voltam és nagyon szívesen elmennék mégegyzser!
2017. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!