Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban hova érdemes...

Németországban hova érdemes kikoltozni, ahol tűrhető a lakás/hazberles ára?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Elöször is nem tudom, NEKED mi a türhetö ár.


Másodszor, Németországban ahol olcsó(bb) a lakás, ott nincs munka, ahol meg van munkalehetöség, ott a lakás is drágább.

2017. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogy az első írja.


Én BW déli részén élek, meg vagyok elégedve - faluban - olcsó a lakás bérlés (városban persze mocsok drága itt is), és 20 percet ingázok melóba, de cserébe szép a környezet és jobban kijövök.

2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

"ahol olcsó(bb) a lakás, ott nincs munka"


Ez botorság. Ahogy kettes is írja, húsz percig tart míg beér dolgozni. Nekem tizenöt (szintén BW).


Mikor Budapesten éltem, napi kétszer másfél órát utaztam dolgozni, pedig el sem hagytam a várost.


Jellemzően vidéken, kisvárosban olcsóbb a lakhatás, illetve a volt DDR területén is olcsóbb jellemzően minden, persze a fizetés is alacsonyabb.

2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!