Kezdőoldal » Utazás » Európa » Malmöben mit érdemes megnézni?

Malmöben mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Lesz pár órám (kb. 5) átszállni és gondoltam akkor már benézek a városba. Valami jó kis beülős hely vagy más látnivaló, amit esetleg ajánlanátok? Köszi! :)

2017. febr. 10. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
A tripadvisor oldalát gondolom már szénné böngészted, másképp ide sem jöttél volna.
2017. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es: Kössz a semmit, ezért kár volt ideírnod!


Mivel nettó 3 órám van, ezért gondoltam megkérdem, hogy mi az, amit midenképp be kéne iktatnom..

2017. febr. 10. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
De ugye gugliztál, mielőtt kérdeztél?
2017. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"De ugye gugliztál, mielőtt kérdeztél?"


Na, ez úgy működik, hogy én, mint kérdező kérdezek, te pedig, mint válaszoló, válaszolsz az általam feltett kérdésre. Most pedig, hogy ezt tisztáztuk, javasolnám, hogy tartsuk magunkat ehhez. Kössz!

2017. febr. 10. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

tudod, hogy lejáratod magad ha okoskodsz?

Elég vesztes helyzetbe kerülsz ha kioktatsz egy válaszadót, miközben kiderül, a beképzeltséged mellé a nagy üresség párosul.

2017. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudod, hogy lejáratod magad ha okoskodsz?

Elég vesztes helyzetbe kerülsz ha kioktatsz egy válaszadót, miközben kiderül, a beképzeltséged mellé a nagy üresség párosul.


Ad1: Mivel Tőled kötekedésen kívül egyetlen választ sem kaptam a kérdésemre, ezért - no offense, de - nem tekintelek "válaszadónak". Ad2: Megköszönném, ha nem oktatnád ki az 50%-oddal.

2017. febr. 10. 21:24
 7/9 A kérdező kommentje:
*-d+l
2017. febr. 10. 22:19
 8/9 anonim válasza:
100%

Hol kell átszállnod, a pályaudvaron? Mert 5 óra nagyon kevés, tekintve, hogy oda kell jutnod a látványossághoz és vissza is.


Mindenestre ha nekem választanom kéne egy nevezetességet, akkor a hidat nézném meg (Öresundsbron), mert nagyon szerettem a Bron című sorozatot, aminek ez egy jelképe volt. Ha ez nem érdekes számodra, akkor megnézheted a Turning Torsót, ami valószínűleg egész Malmö legnagyobb jelképe. Szép helyen is van, a part felé érdekes, újépítésű házak vannak. Van egy sétálóutca Malmőben (Södergatan), olyasmi, mint a Váci utca, azon is végig lehet gyalogolni, és ott vannak beülős helyek is. A Lilla torg (Kis tér) is arrafele van /keresztülmegy rajta az utca, erre most nem emlékszem pontosan, ez egy ilyen híres tér, és itt is sok beülős hely van, és szinte mellette van a Stortorget (Nagy tér), ami szintén nevezetességnek számít szerintem. Egy másik lehetőség lehet a vár a parkkal (Malmöhus, Slottsparken).

Ami számomra érdekes volt még - bár ez egész Svédország jellemzője - az Åhlens nevű üzletlánc, ezek az üzletek nagyon nagyok, és mindent-de mindent kapni lehet bennük.

2017. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon köszönöm a segítséget! Reggel érkezem a malmöi reptérre és délután indulok csak tovább, ezt az időintervallumot szeretném kitölteni. A fenti tippek közül lesz jó pár, amit beiktatok. Köszi még egyszer! :)
2017. febr. 11. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!